SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po zrzuceniu 12 kg waga stanela w miejscu, prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8655
Ja tam nie widzę dobrze rozbudowanych ud tylko dużo fatu. A jeżeli schudniesz to będą mniejsze wiem to z autopsji. Wszystko zależy od diety i ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ni eno spoko, masz tluszcz, to ze nie jestes w stanie go zlapac, .... to inna sprawa, wiele kobiet ma w nogach twardy, zbity tluszcz i twierdzi ze to miesnie. Miesnie inaczej wygladaja, co oczywiscie nie oznacza ze nie masz miesni na nogach, masz ich wiecej niz przecietna kobieta patyczak tyjaca w brzuchu. Tak to juz jest, ze kobiety o mocnych nogach maja na nich i miesnie i tluszcz.
Tluszcz z nog moze zejsc ale dopiero gdybys zeszla do niskich poziomow tluszczu, co oznacza wychudzenie w gornej czesci ciala.

Robilas przerwe w diecie? To bardzo wazne bys teraz weszla na zerowy bilans, wazne bys generalnie trzymala zasady zdrowego zywienia i starczy, nie mozna sie odchudzac w sposob ciagly, trzeba robic przerwy.
Co do treningow to moge napisac ci po angielski wtedy pojdziesz do trenera i poprosisz by ci pokazal te cwiczenia, niezaleznie od wszyrtskiego oni maja obowiazek dbania o bezpieczenstwo cwiczacych, po to tam sa wiec nie moga zignorowac kogos robiacego cwiczenia niepoprawnie.
Dodatkowo popatrzysz sobie w internecie i bedzie ok.
Wylicz teraz swoje zapotrzebowanie podstawowe i pomnoz x1,6 otrzymasz zerowe zapotrzebowanie.
Rozkladem zajmiemy sie pozniej, proponuje BWT 40/40/20 wartosci kalorycznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457
bardzo sie ciesze, ze twierdzicie , ze to fat :)
Znam jezyk, ale tu kasuja 100 dolcow za godzine cwiczen i nikt nie jest zainteresowany zeby ci udzielac rad za darmo. Dlatego nie mam sie kogo spytac a jesli juz chodze to chce to robic poprawnie.
teraz od 1,5 miesiaca nie mam diety dlatego mysle, ze jestem gotowa zastosowac ja teraz, tylko tez chce to zrobic z glowa i z fachowa porada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457
odzywiam sie zdrowo juz dlugo, nie jem zadnych fast foodow, slodyczy, zlego tluszczu. chyba zle bilansuje i moze jem zbyt duzo. mam generalnie swiadomosc co to jest zle jedzienie, smieci itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457
co z tym cardio? bardzo was prosze o pomoc bo z tym mam najwiekszy problem, czy dobrze to robie czy nie? z gory dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pierw silowy, pozniej cardio po kolei wszystko.
Ale na poczatek dieta:
licz to swoje zapotrzebowanie i ukladaj jadlospis pod 40/40/20 jak pisalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A i jeszcze jedno ty sie nie daj trenerom oni maja obowiazek zaznajomienia ci z technika cwiczen dla bezpieczenstwa, jakbys sobie tam cos zrobila to beda bulic wiec mozesz spokojnie poprosic o pokazanie i skorygowanie techniki cwiczen z wolnycmi cwezarami jak dostaniesz plan i musz to zrobic, z reszta mozesz liczyc na pomoc ludzi tam cwiczacych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
z reszta mozesz liczyc na pomoc ludzi tam cwiczacych
czesto ci dluzej cwiczacy maja wieksza wiedze niz trenerzy na silowni

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457
Wichuura dziekuje za mile slowa. Sytrasznie mnie jednak kusi, zeby te uda zmniejszyc.
Obliques dziekuje za propozycje ulozenia zestawu cwiczen. Juz nie moge sie doczekac :)
Wieczorem wezme sie za ukladanie diety i wrzuce tutaj do oceny.
Z cardio to mam taki problem, ze nie wiem czy musze je wykonywac ciegle przez 40 min czy moge w odstepach, przeplatane cwiczeniami?
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 261
Ogólnie rzecz biorąc to cardio powinnaś robić jako np. rozgrzewke, pozniej cwiczenia, a na koncu znowu cardio (bez odstepow)

Jeśli chcesz- znajdziesz sposób, jeśli nie- znajdziesz powód.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase

Następny temat

Pozny posilek o poznej porze.

WHEY premium