SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta CKD - waga staneła , kilka pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
Cześć
Mój bilans zero - 2500 kal przy współczynniku aktywności 1,3. Rzućcie proszę okiem na moj trening , moze dalem za niski współczynnik aktywności. Dodam że pracę mam raczej siedzącą i poza siłką i aerobami nie wykonuję innej aktywności.

Moja dieta CKD - 2000 kal
Dziś mija mi 3 tydzień CKD i bede robił pierwsze ładowanie.
Przez pierwsze 2 tygodnie waga schodziła 1kg/tydzień. Dziś rano pomiar i od tygodnia waga nie drgnęła, jest tyle co tydzien temu czyli 81kg. W lustrze jakby lepiej wygladam, a skura jakby cieńsza na brzuchu - ale nie ma pewności narazie.
Ważna uwaga to taka ze od 2 dni nie wypróżniałem sie i nie wiem dlaczego. Wcześniej miałem poranne rozwolnienia i nagle stop. Jem brokuły i otręby pszenne. Daję też sporo soli do potraw. Czasami czuję lekko kłuje mnie wątroba obciążona tluszczami, a rano gdy wstaję nie jestem suchy na twarzy , moze to przez sól ktorą do kolacji daję nawet sporo.

Czy dwudniowe zatrzymanie wypróżnień moglo mieć wpływ na wagę ? Zastanawiam się ile "to" moze ważyc :)

Czy wieksza podaż soli na CKD bedzie miala wpływ na zbieranie się wody w jelitach albo na brzuchu lub ogolnie na ciele pod skurą ?

Czy mogę być przypadkiem ze zbudowałem jakąś mase mieśniową na tej redukcji ?


Moja dieta:
6 jajek "M" 450kal
90g tluszczy (smalec, olej kokosowy, lniany, oliwa z oliwek) 70% nasyconych 800kal
Wątróbka kurczaka 330g 450kal
Warzywa (pomidor 200g, ogorek 100g, brokul 100g, czosnek 5g) 60kal
Makrela wędzona 220kal
Olej lniany do makreli 5g 42kal

RAZEM: 2022kal


Suplementy:
L-Tryptofan, prohormon 1-AD minimalna dawka jako antykatabolik, witaminy olimp multiple sport, essentiale forte.


Ćwiczę treningiem Quazara czyli:
Poniedziałek, Wtorek - trening deplection , po 15 powtorzen
Środa , Czwartek - aeroby rowerek 60min
Piątek - ostro całe ciało
Sobota - wolna
Niedziala Aeroby - 60 min


Bardzo proszę doradzcie mi cene wskazówki co robić , co zmienic.
Pozdrawiam Jarek



Zmieniony przez - szosiu w dniu 2013-08-23 08:29:50

Zmieniony przez - szosiu w dniu 2013-08-23 08:31:00

Live is too short to be small

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
Dodam ze ketoza jest, wg. pasków 0,4-0,8. Wieczorem podchodzi pod max. Wszedłem w nią 5-6 dnia CKD. Teraz w 3cim tygodniu spadek sił, znowu ciagne nogi za sobą pomimo dobrej ketozy. Czy to organizm daje znaki ze czas na ladowanie czy moze dalem za duzy deficyt kaloryczny ?

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
jakaś pomoc ?

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
Jak mi waga przestala isc to zrobilem porzadne ladowanie , przez caly weekend i znowu ruszylo , metabolizm poprostu zwolnil.

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
, oki ,wiec laduje , a potem 2 mce ostro rezanie

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
od tego momentu laduj regularnie , bo znowu zwolni , ja pod konic redukcji jak mialem ladowanie w sobote to juz w czwartek czulem sie bardzo slabo , wiec w moim przypadku musialo byc co tydzien , nie wiem jak u ciebie .

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
4 tydzien mam teraz i faktycznie czwartek slabo juz. A zapytam Cię jeszcze o ketozę, dawales rade wyplukac glikogen w poniedzialek i wtorek ? W środę byles juz w ketozie?

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
czasami nawet we wtorek juz , zalezy jakie ladowanie bylo , osobiscie musze powiedziec ze nastepnym razem bede robil tkd , troche wegli przed i po treningu , tak mi lepiej odpowiada niz zero wegli na ckd, moge trenowac normalnie i nie czuje sie wypluty i taki plaski , jeszcze dodam ze w poniedzialek zawsze ostro 90 minut cardio , schody i crosstrainer i do tego silowy zeby pozbyc sie glikogenu jak najszybciej.

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
Ja zrobiłem ostry trening depletnion 15 powtorzeń w poniedzialek (nogi/łapa/brzuch) + aero rower 60min, oraz wtorek (klata/plecy/barki) ostro trening + aero rower 60min i nadal ketozy brak :-/ Generalnie zrobilem przerwe teraz bo mam przeprowadzkę i zmiane siłki i calego otoczenia. Wiec mam juz 3 dzien zarcia na maxa głownieśmieci (to nie ladowanie lecz totalne obzarstwo) i spuchłem jak prosiak wodą. Mam pytanie, bo od jutra wracam na CKD i teraz sie zastanawiam czy wystartować znowu 3 tygodniowym wstępem czy wystarczy juz 2 tygodnie ? Byłem na CKD 4 tygodnie teraz.

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
I druga częśc pytania, czy po takiem 3 dniowym mega obzarstwie powrot do ketozy potrwa dluzej niz po dwóch treningach depletion ? Chodzi mi oto czy nie wystarczy wypalic glikogenu ale czy trzeba dodatkowo tez wypalić tą wodę którą mnie zalało po skórą aby ponownie wejść w ketozę ?

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
Po obzarstwie do ketozy bedziesz wracal dluzej (jak dlugo ciezko powiedziec , zalezy od trennigu i co tam zmajstrowales z jedzeniem przez te kilka dni), masz poprostu wiecej glikogenu w miesniach niz zalozmy po jednodniowym ladowaniu , woda zejdzie wraz z glikogenem , zasowaj na cardio , ja bym zmienil rower na crosstrainer albo schody , duzo wiecej kalori wypala niz rower.

arr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprint-Redukcja

Następny temat

Chcę schudnąć! Proszę o pomoc

WHEY premium