SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan treningu-siła

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Witam, jestem tu nowy i proszę Was(doswiadczonych) o pomoc. Otóż chciałem zacząć ostro ćwiczyć na siłę(do tej pory chodziłem na siłownię żeby się odstresować).Problem w tym że nie wiem jak ułożyć odpowiednią rozpiskę,jakie ćwiczenia dobrać, ile itd. Nie wiem również jaką odżywkę najlepiej byłoby kupić(myślałem nad Cell Pump, oraz HMB z L-Karnityną- ponieważ nie będę ćwiczył na masę gdyż mam jej wiele za dużo-dlatego też L-Karnityna). Proszę Was o jakieś rady, wskazówki, może uwagi na ten temat, będę bardzo wdzięczny, za każdą, nawet krótka odpowiedz.
P.S. nie dysponuje potężnym sprzętem do ćwiczeń-siownie zrobiłem sobie sam z własnych oszczędności.
Z góry dzięki, pozdrawiam!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Mam jeszcze do Was takie pytanie. Czytałem ale nie mogłem tego zbytnio zrozumieć-co to jest to HIIT???????????Pozdrawiam i dzięki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Musisz poczytać, wejść w wyszukiwarkę. Nikt ci gotowej rozpiski nie da musisz ułożyć jakąś a my Ci ja poprawimy.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Rozumiem, tylko chodzi mo o jakieś wskazówki np. w sprawach odżywek, czy też doboru ćwiczeń!!Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
To musisz podać wiek, wagę, staż, itd... a odżywki na siłę to morze nitrobolon

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
wiek 17lat, waga ponad 90, staż-nie wiem jak to określić, do tej pory ćwiczyłem w wakacje, i gdy miałem ochotę się odprężyć, a znasz jakieś fajne stronki, dzięki którym prosto i łatwo rozpisał bym sobie trening???Pozdrawiam, dzięki za zainteresowanie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 757
https://www.sfd.pl/JAK_UŁOŻYĆ_WŁASNY_PROGRAM_TRENINGU-t214525.html

i tam poszukaj ... jesli chcesz poprawic swoja sile... czy jakos tak. w tym ttemacie wszystko ladnie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Ok, dzięki, właśnie czytam, jakby ktoś jeszcze chciał lub mógł coś napisać co mi pomoże byłbym bardzo wdzięczny:]Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3158
Jesteś jeszcze za młody aby ostro ćwiczyć na siłe. Twój układ kostny nie jest jeszcze zbytnio mocny aby mógł podołać ciężkiemu treningowi na siłe.
Masz problem z masą?>>
Zacznij od redukcji.
Polecam lekture https://www.sfd.pl/TRENING_CYKLICZNY-GRUPA_V_str.7_CYKL_VI-t104859.html
Jeśli chodzi o odżywki to na poczatku wogóle z nich zrezygnuj.
Dieta dieta i jeszcze raz dieta
zdr.

I mądry mylić się może, ale trwa w błędzie tylko głupi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Dzieki bardzo za radę, już wiele osób(w tym i Ty) odradzało mi cwiczyć na siłę, lecz ja chciałbym żeby "urosła mi trochę łapa i klata";) oraz żeby mieć jak to się mówi, ten "power" w łapie. staram się jak mogę żeby zrzucić te moje zbedne kilosy, ale chciałbym poćwiczyć z 2 miesiące na siłę, potem może z nastąpne 2 na rzeźbę.No ale już sam nie wiem... Dzięki jeszcze raz za radę i proszę o kolejne wypowiedzi na ten temat;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Wojtimil, w linku co mi podałeś są podane ćwiczenia na róznych maszynach a jak takich nie mam aani nie mam do nich dostępu:(, proszę o kolejne porady:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1089
poczytaj dobrze :] program 4 i 5 są dla niepełnego osprzętu :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mozna bic i tric 2 razy na tydzien??

Następny temat

Plan Do OCENY !...

WHEY premium