SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan treningu do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 633
siema,

1.ćwicze ok. roku tylko ze z takimi przerwami ze cwicze np. 2 tygodnie a pozniej mam 2x wieksza przerwe i teraz mam taką przerwe od czerwca :(

2.wtedy ćwiczyłem tak ze w pon. robilem klate (wyciskanie na ławce poziomej 4 serie po 10 powtorzeń po 45kg i skośnej 4 serie po 10 powtorzen po 35-40kg.) z tricepsami(wyciskanie hantelek za glowy 4 serie po 10 powtorzen- ciezaru niepamietam :( ,i na wyciagu poprzez sciaganiew dół)
we wtorek cwiczyłem plecy (martwy ciag 4 serie po 10 powtorzen z ciezarem po ok. 50kg.) z bicepsami( tradycyjne uginanie przedramion znowu 4 serie po 10 powtorzen z 15 kg. i jeszcze na siedzaco wyciskanie hantelek o ok. 10 kg te same serie i powtorzenia)
sroda to dzien odpoczynku a w czwartek to co w pon. a w piatek to co we wtorek i weekend wolny i tak w kółko, dodam ze cwiczylem codziennie A6W, nóg nie cwiczylem bo niechcialem miec takich duzych bo to glupio troche wyglada

- jak robilem wieksze partie miesniowe(plecy, klata) odpoczywalem ok 3-4 min a jak mniejsze(biceps, triceps) odpoczywalem 2-3min.

3. a efekt byl taki ze lekko sie wyrzeźbilem i troche siły mi przybyło

4. jak bym zaczal trenowac regularnie (co planuje zaraz od wrzesnia) to bym chciał osiagnąć najpierw siłę pożniej masę, wytrzymałość a na koniec rzeźbę, dobrze to wymyśliłem?? ( wiem ze to wszystko trooooooche potrwa, ale jestem zdeterminowany i chce :] )

5. podalem plan jak cwiczylem u kolegi na silce w piwnicy ale zaczne chodzic na profesjonalna siłke :) to chyba tam wszystko bedzie

6. Ale z 2 lata temu bylem u lekarza bo mnie plecy bolały i cos tam powiedział ze jestem troche krzywy(skolioza czy cos tam), to chyba eliminuje cwiczenia na plecy nie, jak tak to szkoda...
.
.
.
7. beda male efekty to pomysle nad jakimis odzywkami(ale o tym jeszcze napisze jak cos), bo na razie to sucho trzeba cwiczyc nie, po jakim czasie cwiczenia mozna juz cos brac z odzywek?? , wczesniej nic nie bralem z tych rzeczy


Moje warunki to: 178cm wzrostu, 69 kg wagi i mam 18 lat

mógłby mi ktoś doradzic czy miałem dobry plan, jak nie to co poprawic a jak dobry to co ulepszyć :D , prosiłbym o dobra rade, z góry dzieki :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25673
Plan był nawet, z tym że nie było w nim barków ani nóg
Rozpisz sobie nowy plan, podaj coś więecj o sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
rozpisz nowy wzoruj sie na http://www.kulturystyka.pl/atlas i podwieszonych postach

Jednak zaproszałbym do ACT

EDIT: ja mam skolioze i lekarz jak mu powiedziałem o siłowni tylko powiedział "hrhr tylko nie wykonuj cwiczeń obciążających kręgosłup"
Ale plecy ćwicze normalnie z martwym z pasem i nic mi nie ma i ostatnio jak byłem u lekarza to powiedział ze skolioza jest juz prawie nie zauwazalna no ale ja = ŚWIR

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-07-30 18:34:16

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 633
taki chyba bede miał plan, na mase to bedzie dobry ??


na początku treningu jakas tam rozgrzewka bedzie( mięsni oczywiscie:)

PONIEDZIAŁEK
klatka
1.Wyciskanie sztangi na ławce poziomej.
2.Rozpietki na lawce poziomej/skośnej
3.Wyciskanie na ławce skośnej/poziomej
triceps
1.Prostowanie reki zza glowy ze sztangielka jednorącz - siedząc
2.Zciaganie linki wyciagu gornego stojac (poprzez prostowanie utrzymujac lokcie nieruchome)
3.?????????????????????????????????????????????

ŚRODA
Plecy:
1.martwy ciąg ze sztanga
2.zciaganie linki wyciagu gornego do klatki
3.Sciaganie linki wyciau gornego szerokim nachwytem za kark
Biceps:
1.Uginanie przedramion ze sztangą łamaną stojac waskim chwytem
2.Uginanie przedramion ze sztangą prosta stojac szerokim uchwytem
3.uginanie przedramienia z hantelkiem ze skretem w oparciu o udo

PIĄTEK
BArki:
1.Wyciskanie sztangi zza głowy/ Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
2.wyciskanie sztangi przed głową/ Unoszenie ramion w przód ze sztangą
3.Unoszenie sztangielek bokiem w górę/ Unoszenie ramion bokiem w górę z linkami wyciągu
NOGI:
1.PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH / PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE
2.WSPIECIA NA PALCE W STANIU


ooo Don Garcia co to jest te ACT ??


a jak mam sobie ułozyc serie z powtotzeniami?? moze byc że 4 serie z 10 powtórzeniami czy jakąs progresia(czyli np. zamiast 4serie po 10 powt to robic najpierw 15,10,8,6 powt.)??


dobry plan???? jak nie to co poprawic a jak dobry to co ulepszyć

z gory dzieki za odpowiedzi :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
https://www.sfd.pl/temat18564/  - ACT

Przypomnij mi się później bo teraz czasu nie mam... CHyba ze ktoś inny pomoże
Pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 633
aha :] no dobra juz wiem co to jest te ACT :D a dlugo trzeba to ćwiczyc? po jakim czasie mozna przejsc na inny cykl np. na mase?? , to co rozpisalem to bedzie dobre na mase??? z gory dzieki za odpowiedzi :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 633
oo zna ktos trzecie cwiczenie na triceps?? dwa juz wyzej zamiescilem a 3 nie znam chyba, to dobrze jak sie robi 3 cwiczenia na jedna grupe miesniowa?? chyba tak nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 633
mogłby ktoś odpowiedziec ??
1. dobry mam ten plan na mase??
2. co z tym ACT, dlugo to robic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090


Zrób 4 tygodnie ACT, a potem wskocz na to:

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 633
dzieki Michail
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Oki - pisz, jak Ci idzie.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrzymanie masy i sily minimalnym kosztem

Następny temat

problem z siłą

WHEY premium