SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan na bicka :]

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
hmm w sumei tego nie probowalem nigdy,ale czy co 5 dni to nei za czesto? caly plan sie bedzie wtedy mieszal, i trohe wygodniej jest robic stalym systemem , aby wiedziec co i jak w jaki dzien.

a i jeszcze jedno zapis

12<10<8=8=8

oznacza, ze w pierwszej (12 ruchow) serii zwiekszamy obciazenie, w drugiej tez (10 ruchow), w trzeciej tez (8 ruchow) i ostatnie 2 serie z ciezarem z trzeciej serii?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
hmm w sumei tego nie probowalem nigdy,ale czy co 5 dni to nei za czesto? caly plan sie bedzie wtedy mieszal, i trohe wygodniej jest robic stalym systemem , aby wiedziec co i jak w jaki dzien.

BłęDNE ROZUMOWANIE - STWARZANIE SOBIE PROBLEMóW NARZUCANIEM SOBIE TYGODNIOWEGO ROZKłADU

a i jeszcze jedno zapis

12<10<8=8=8

oznacza, ze w pierwszej (12 ruchow) serii zwiekszamy obciazenie, w drugiej tez (10 ruchow), w trzeciej tez (8 ruchow) i ostatnie 2 serie z ciezarem z trzeciej serii?

DOKłADNIE
_______________________________

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
plan na biceps wyprubuje napewno, dokladnie tak jak mowisz i z takimi przerwami jak napisales. ale przy moim rozkladzie tygodniowym jednak zostane... DZIEKI Michail , POZDRAWIAM

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Pisz jak idzie.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
napisze pod koniec czerwca podsumowanie ile przybylo o ile przybedzie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
techno_boy 90 % uzytkownikow robi zestawienie ze klate robi z tricepsem a plecy z bicepsem bo po plecach np. drag to masz juz wstepnie zmeczonego bica.
iu lepiej wlazi. ja po ostatnim treningu to ledwo wyszlem z silki
pozdro.
zreszta michail wie lepiej wiec on ci poradzi lepiej:]
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
Jesli do konca czerwca nie pojdzie faktycznie w bicu nic, a inne partie pojda w gore, to zmienie uklad na taki jak mowisz , do nastepnego treningu. w sumie takiego ukladu jeszcze nie probowalem. ale mysle ze cos pojdzie, musi pojsc, trzymajcie kciuki

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
rosmij.
nara
pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Był gdzieś temat mówiący o tym, że nie jest za dobrze łączyć bica z plecami, ponieważ jest zbyt zmęczony po plecach i może dojść do przetrenowania. Ja osobiście ćwiczę od stycznia br. Ćwiczyłem biceps z plecami na jednej sesji i urosło do teraz troche ponad 3 cm, więc nie narzekam Teraz próbuję rozkładu klatka + bic i plecy + tric
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja np robilem klata+biceps, a przy plecach dobijalem biceps jednym cwiczonkiem, czyli wychodzilo mi tak jakby 2 x w tyg biceps i ruszyl po zastoju kwestia nie przetrenowac, w moim przypadku pomoglo mniej a czesciej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch?? efektywne cwiczenia:D

Następny temat

przedramiona - trening

WHEY premium