SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan hst czy dobry ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82


chciałem tylko wiedziec czy taki plan w treningu hst bedzie dobry ? nie chce cwiczyc nog wiec je wyrzucilem i to mi zostalo. Prosz o odpowiedz bo juz zaczalem cwiczyc wg tego planu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
ale triceps zalicza sie do ramienia takze wiec jesli chcesz miec gruba lape triceps tez musisz katowac

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
plaska i skonsa? beznadziejnie... jak juz to przenoszenie albo dipsy. na biceps masz cwiczenie a trica nie bedziesz cwiczyc?

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82
no to mam wg takiego planu i tam pisalo ze na triceps nie trzeba bo dobrze rosnie bez dodatkowych cwiczen. A płaska i skos czemu by nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
po co robic jedno cwiczenie tylko w dwoch plaszczyznach znaczne lepsze polaczenie . wyciskanie plasko i dipsy. sam byl tak robil ale nie mam poreczy;// to samo mozesz wyczytac o bicepsie ze pracuje przy innych. ja bym podciaganie na drazku na plecy zrobil.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82
w sumie masz racje ale ja tez nie mam poreczy :/ no to pomysle cos z tym :) a to teraz jakbym zmienial plan to moge przy 10 ? bo dla 15 powtorzen mi 2 treningi zostaly i potem 10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
tego nie jestem pewien cwiczen raczej nie bardzo bo nie znasz maxow. ja tez robie hst tylko ze plaska i przenoszenie. wlasnie wrocilem z pierwszego treningu negatywow xD

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82
a diete jakas stosujesz? wiem ze masz jeszcze kilka treningow ale do tego czasu jakie sa efekty tego treningu hst ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
hmm diety nie mam w profilu masz moim jem co jest. Sila wzrosla na klatce napewno. w Przysiadzie duzo podskoczylo no i na barki tez podskoczylo. no i masy 2kg :D

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82
ja to mam najwiekszy problem z łapa bo tu bieda i nie chce za bardzo rosnac myslalem ze wlasnie ten plan hst mnie ruszy :) no zobaczymy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
to skoro Ci zalezy na lapach to nie patrz na to czy pracuja przy innych cwiczeniach tylko dorzuc od 10tek jakies cwiczen. np uginanie ramion stojac

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82
to wlasnie robie jakie ostanie cwiczenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do Oceny

Następny temat

Potrzebuje Paru podpowiedzi.

WHEY premium