SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan Act moglby ktos sprawdzic?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to treningu to jak chcesz, ale myśle że lepiej od razu FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
Piter a co na brzuch? bo w tym zestawie nei widze nic. A na bicka? (chyba ze na bica jest to podciaganie podchwytem tylko ze ja nie mam drfazka - to moge uzywac wyciuagu gornego? )
Nie wiem jak rozplanować obciazenie w seriach. Takie jak Ty napisales 30 40 50 nie dam rady na pewno. moze 10 20 30?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
dobra na brzuch wrzuce jakies cwsiczenie na koniec trenu.
Zamawiam drazek z marbo takze juz bedzie na czym sie podciagac.
A czy np. metoda 5x5 albo 15-10-5 nie bylaby lepsza (pytam czysto z ciekawosci)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na razie rób może normalnie 12-15 powtórzeń, po 4 tygodniach możesz 15-10-5
na brzuch na jedną partię dół, góra, skos zamienię co trening czyli:
pon dół
śr skos
pt góra
lub na odwrót.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
ok to mam robic 12-15 powt z takim samym ciezarem, czy 10 powt i 1 seria 50% CD 2 70%cd 3 seria 100% CD?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
na treningu sie wkurzylem z tym zmienianiem co serie obciazenia i zrobilem tak ze zmienialem tylko jak przechodzilem do innego cwiczenia. Jak mam tylko 1 gryf i musze go uzywac do wszystkiego to to przelozenie ciezarow zajmuje mi duzo dluzej niz 90sek pomiedzy seriami

Pierwsze wrzaenie po tym fbw srednie. Przy RDL bolał mnie odcinek ledzwiowy plecow, domyslam sie ze napewno robie nie poprawnie technicznie.

Wiosło tez jakos*****owo mi poszło
Klatka to juz nie mowie, beznadziejnie praktycznie wszystko robilem rekami przy wyciskaniu a nie klatą.

Za to fajnie przysiad, łydki, bicek i brzuch. NMo wlasnie te miesnie umiem napiać podczas cwiczenia i fajnie sie cwiczy a takiej klaty czy plecow nie umiem napiąć i dlatego tak*****kowooo

nmo nic na next trening postaram sie poprawic technike moze bedzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też mam jeden gryf i ciągle zmieniam ciężary.
plecy Cię bolały bo może przy przysiadach technika też nie była odpowiednia, RDL rób mniejszym ciężarem ale koncentruj się na technice, na youtubie jest dużo filmów jak się wykonuje więc przyjrzyj się, zadbaj o porządną rozgrzewkę i stretching.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
Piter powiem Ci ze jednak ten trening nie był taki zlły jak myslalem. Dzis mam zakwasy na całej klacie i na najszerszych pleców. Swoją drogą to jest dziwne bo zobacz przeciez cwiczylem 3 miechy act i tak robilem pompki, i robilem je za***iscie technicznie, maksymalnie nap[inałem cyce i w ogóle, czułem klate ale po treningach nie bolała mnie na drugi dzien kalta. A tu, ledwie jeden trening i to jeszcze taki dosc chyba cienki technicznie a klata dzis boli, i od wiosła bolą plecki.
Myslalem ze jak juz tyle cwicze to zakwasy mi nie grozą, a tu prosze :)

Czyli jednak pompki są duzo slabsze niz wyciskanie na lawce? Na to mi wychodzi bo po pompkach 0 bolu a po wyciskaniu jednak jest :)
ogólnie jeste,m zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ciężary prawidłowo tak jak pisałem dobierałeś?
masz zakwasy bo wczoraj był trening czy dzisiaj ćwiczyłeś i je jeszcze czujesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy spartan300 (12 lat)

Następny temat

Co zamiast pompek z wąskim ustawieniem rąk

WHEY premium