SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan Act moglby ktos sprawdzic?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg. mnie 8powt na nieco wiekszym ciezarze dadza lepszy efekt niz te 12 na mniejszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
nadal kontynuuje treningi. Chcialbym sie zapytac czy sprzęt marki Magnus jest dobry i wytrzymały? Wiem ze Kelton lepszy ale jest duzo drozszy zestaw lawka stojaki sztanga obciazenie, a magnusa jets troche tanszy, co o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie chcesz Keltona to Marbo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
miałem znow nie dawno małą przerwę (tydzien) od cwiczen.
jednak caly czas juz teraz cwicze. od 28. pazdziernika wprowadzilem nareszcie 4ty obwod( dopiero teraz bo miałem przerwy i ten okres 2-3 obwodowy sie wydluzyl)
Ile mam robic te 4 obwody? wiem ze stopniowo zwiekszac obciazenie. mysle ze do sylwestra a potem od nowego roku juz inny plan bo moze juz bede mial lawke sztange i obciazenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
no super znów jestem chory :/ mam antybiootyk i inne leki jeszcze i musiałem dac na to 60 zl ;/ fajni a juz miałem sobie sprzet kupic... ciekawe kiedy znowu bede mog; cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
No to tak juz cwicze sobie caly czas 4 obwody i jest gut.

I teraz oprocz atlasu mam jeszcze tak : lawke regulowaną ze stojakami, rozpietkami, modlitewnikiem i stacja na nogi, Gryf prosty 165 cm, 2 gryfiki krotkie regulowane, 60 kg obciazenie thorna

Więc mysle tak: do stycznia pociągne jeszcze to ACT z podwieszonych (zacząłem na początku wrzesnie ale miałem 3 przerwy jedna trwala 1 tydzien 2ga prawie tydzien i teraz bylem przeziebiony i mialem antybiotyk i trwala ona poltora tygodnia - i wlasnie przez te przerwy tak sie ten trening przeciagnął). POtem mysle albo FBW albo stacyjny. W sumuie z tego co patrzylem to FBW a stacyjny to prawie to samo bo tez sie robi wszystkie partie na jednym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trening podstawowy czyli:
Przysiady 3s
Rumuński Martwy Ciąg 3s
Wyciskanie na ławce 3s
Wiosłowanie 3s
Wyciskanie z klatki na barki 3s
Podciąganie podchwytem 3 x maks
Wspięcia na palce 3s

bd robił tak że:
1 seria 50 % Ciężaru docelowego
2 seria 75 % Ciężaru docelowego
3 seria 100% Ciężaru docelowego

i to ostatnia seria będzie najważniejsza ponieważ jesteś początkującym i wystarczy
oczywiście na początku rozgrzewka a pod koniec streatching.
w każdej serii 10 powtórzeń
lepiej od poniedziałku już go zacznij a w styczniu zwiększymy ilość serii z ciężarem docelowym
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
Ale na pewno juz od poniedzialku? a co z ACT? pisało zeby najpierw ogolnorozwojowy ze 2-3 miechy a ja niby robie 2 miechy tyle ze z przerwami ;/

i pytanie co to jest rumunski MC? czym sie rozni od zwyklego?

i jeszcze jak myslicie jakbym sprzedal ten atlas to bym zostal bez wyciagu gornego na plecy, to lepiej byloby kupic drazek do sciany czy wyciag gorny do sciany??

ciezar docelowy to ten ktory moge udzwignac maxymalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zależy Ci na masie więc zacznij FBW. ACT już możesz odpuścić.
RDL: https://www.sfd.pl/ROMANIAN_DEADLIFT__RUMUNSKI_MARTWY_CIAG_***TECHNIKA-t534545.html
ciężar docelowy to ciężar z którym wykonujemy ostatnią właściwą serię z jakąś ilością powtórzeń.
np:
1 seria 10x30kg
2 seria 10x40kg
3 seria 10x50kg

ostatnia seria jest najważniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
Kupiłem 3 wiadra ostrowii po 1800g bo mialem male braki bialka szczegolnie w potreningoiwym.
wypilem sobie dzis po trenie i smakuje mi ta bananowa ostrowia z mlekiem.

A co do treningu, wiem Piter ze mowisz dobrze z tym fbw ale pomyslalem ze chyba juz do swiat pociagne to act a przez swieta sie naucze dobrze technik tych nowych cwiczen i wtedy zaczne FBW. Albo zrobie Fbw od nastepnego tygodnia, zastanowie sie jeszcze.


Ogólnie to dzis pierwszy raz cwiczylem na wolnych ciezarach. Wrazenia nawet spoko aczkolwiek cwiczy sie calkiem inaczej niz na atlasie. W 2och ostatnich obwodach zamaist sciągania wyciagu gornego pokusilem sie tak na probe o wioslowanie sztanga w opadzie i nawet fajnie sie tak cwiczy. Przysiad tez sobie dzis wyprobowalem ze sztanga ale tylko zalozylem po jednym krazku 5kg na strone bo sie balem na poczatek wiecej. Jak ktos cwiczyl tak jak ja i potem przerzucil sie na wolne ciezary to wie jaka kolosalna roznica to jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy spartan300 (12 lat)

Następny temat

Co zamiast pompek z wąskim ustawieniem rąk

WHEY premium