SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsza w życiu aplikacja omnadrenu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Jestem tego samego zdania.wmowic mozna sobie wszystko.nie dla ciebie takie rzeczy bo juz jestes nastawiony mega zle i juz tak bedzie.kazdy kto tak podchodzi ma od razu po 1 zastrzyku/tabletce nadcisnienie/gino/palpitacje itd


ok
to kiedy i co badamy ? ( zastrzyk wczoraj), bo ja muszę mieć wszystko potwierdzone czarno na białym, bez gdybania i niedomówień .
nie byłem nastawiony źle, cieszyłem się z tego zastrzyku bo wiele pochlebnych opinii czytałem .


( żadnych tam palpitacji nadciśnień, nie takie rzeczy się za młodego robiło, fakt głupota straszna )



Zmieniony przez - miausz w dniu 2015-06-01 19:21:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzikie dreszcze i hvj wi co jeszcze

a poza tym STERYDY = SMIERC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
Jak bedziesz wbijal tego mixa? Moze wrzuc ankiete dzialu bo tak to sobie gdybamy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MICOOOLAI
dzikie dreszcze i hvj wi co jeszcze

a poza tym STERYDY = SMIERC



łiiitam, tera słabo pojechałeś, pierwszy text ma mistrza .

po prawdzie to wszystko = śmierć
ale zanim przyjdzie pora chcę czuć, że żyję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Jak bedziesz wbijal tego mixa? Moze wrzuc ankiete dzialu bo tak to sobie gdybamy


ja nic nie wiem, nie mam o tym wszystkim zielonego pojęcia

lekarz kazał co 20 dni , mówił, że zaczynamy delikatnie i zobaczymy :(


ważę 91 kilo
talia 98
bicepsa-nimo; 37 ale było niedawno 36
klata 111
udo 57 chyba

dieta trzymana

od roku na klomie w końcówce klom plus anastrozol
iniekcja testa w momencie gdy miałem swojego na 7, coś w skali do 8,2
estradiol 25
prolaktyna poniżej normy

zawartość tkanki tłuszczowej 22,6 mierzona dexem



Zmieniony przez - miausz w dniu 2015-06-01 19:41:47

Zmieniony przez - miausz w dniu 2015-06-01 19:42:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
typical belly pork on chicken legs

ja Ci radze wbijac omena tygodniowo i zacząć vlcd a jak zejdziesz do 75-80 w pasie to wbijaj co 5 dni rakiete

no i nie zapomnij przyznać sog`a za fachową porade

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2015-06-01 19:47:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
Zrob badania po ok 10 dniach po iniekcji
Pasowalo by zrobic redukcje i wziasc sie.za diete bo tyle w pasie co w klatce raczki male nozki chudziutkie nie wyglada to za dobrze.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, oczywiście macie rację ale na siłownię uczęszczam od niecałego roku, byłem na diecie jednego gwiazdora, która polegała na tym, że byłem cały czas głodny i bez sił a waga nie spadała, teraz jestem na diecie takiej, dzięki której moja waga wzrosła a zawartość tkanki tłuszczowej spadła w ciągu zaledwie 2 miesięcy ! a ja nie chodze głodny, przeciwnie, czasem aż nie daję rady zjeść, dodatkowo siła poszła bardzo do przodu widzę to doskonale po ciężarkach na siłowni....ostatnio jak zrobiłem tego dexa to tak mnie to zmotywowało, strasznie się ucieszyłem, że coś drgnęło ......... doskonale pamiętam, nie tak dawno temu - jakieś 3 lata wstecz ważyłem 115 i byłem góra smalcu, staram się walczę i chce wygrać ale nie mogę czuc się jak p***a .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
Teraz pytanie czy lecisz jak lekarz zaleca czy robisz cykl a po cyklu mostek na wzor htz
Tylko htz po naszemu czyli 250 testa co 7-10 dni potem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myslałem o tym już, nie wiem jak sobie poradzę z zaopatrzeniem, chciałbym jednak używać środków z apteki, ale może uda się to wyczarować . chciałbym trochę po waszemu, ale tylko trochę, żeby nie tak na maxa a delikatnie, żeby organizm się nie przyzwyczajał do takich sporych dawek, żeby nie było syndromu odstawienia, nie wiem co to jest mostek ( to hcg ?) lekarz kompletnie nic nie mówił o HCG i to mnie strasznie zraziło, mówił, że rok mogę dawać teraz tego testa, a z tego co czytam to spora szansa jest na to że moje klejnoty rodzinne znikną po roku bez HCG , a jak za 5 lat wynajdą lek na hipogonadyzm to już nie będę miał sprawnych jaj . szczerze to sam w skrytości ducha myślałem, żeby wbijać co 10 dni :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pregnyl a brak erekcji

Następny temat

Co sądzicie o takim rozwiązaniu Wino + Clen??

WHEY premium