SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsza w życiu aplikacja omnadrenu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wracając do tematu określenia wyniku, precyzyjnego określenia ponieważ ostatnie wskazanie jakie mi podano w badaniach było: >15 , a mi takie coś nie wystarcza, dzwoniąc do tego labu dowiedziałem się, że można sobie na specjalne zamówienie określić ten wynik precyzyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
są cztery typy laboratoriów
1.nie rozcienczaja w ogóle
2. rozcienczaja z automatu jak zobaczą że wynik ponad normę.
3. rozcienczaja dopiero jak się poprosi
4. rozcienczaja jak się poprosi i się dopłaci

u mnie jest czwarta opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Moda na sukcec odc.2315

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Tak sobie poczytałem ten "temat" i dopiero na końcu zobaczyłem że twórca ma 42 lata...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
133mhz
Moda na sukcec odc.2315


szkoda, że nie piszesz prosto z mostu o co chodzi

Eltoro_KrK
Tak sobie poczytałem ten "temat" i dopiero na końcu zobaczyłem że twórca ma 42 lata...


a czy to źle czy dobrze, czemu o tym piszesz ?

moje pytania mogą się znawcom wydać głupie, czy inne jakiekolwiek negatywne określenie na nie znajdziecie, ale czy nie łatwiej napisać prosto z mostu ?

np - 42 lata jesteś za stary za gupi itd itp

co do komentarza moda na sukces, nie wiem jak to rozumieć w moim przypadku to nie wyszło z mody a z choroby, skoro już mam podawać syntetyka to chcę to jakoś dodatkowo wykorzystać, czy jest w tym coś złego ?
kiedyś bym się na to nie zdecydował, los zdecydował za mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może uznajecie, że frajerstwem jest moja chęć na poznanie dokładnego wyniku ?
no taki już jestem, lubię mieć wszystko czarno na białym, bez niedomówień

za konstruktywną odpowiedź będę wdzięczny, może dacie się namówić, pomimo, że psu na buty taka wdzięczność palanta zza klawki



Zmieniony przez - miausz w dniu 2015-08-03 13:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zatem dalej niektórzy z Was będą mogli się nabijać
bo znów pytanie, które przez gniewnych, nerwowych i niecierpliwych zostanie uznane za d****ne
ale jak to mówią, kto pyta nie błądzi.

Jak mi robił lekarz pierwsza iniekcję to nie widziałem, raz, że nie mam oczu z tyłu głowy a dwa zamknełem oczy bo się strasznie bałem

tak wyglądają moje igły i tak wygląda moja iniekcja
po wyjęciu igły w 90% przypadków cofa się kropelka omnadrenu
to normalne czy mam kupić dłuższe igły ?






1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zlizuj ta krople,żeby się nie marnowała
a na poważnie to normalne,tak czasem jest. Spróboj mniejsza igła,bo 8 to duży kaliber do robiena iniekcji,ja bije 6 a czasem 7. Wolniej wtlaczaj sok i wolniej wyciągaj igłe,a powinno być si


a i nie pokazuj już wiecej dupy,chyba że jakiejś fajnej dziewczyny,to tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zioekt

....
a i nie pokazuj już wiecej dupy,chyba że jakiejś fajnej dziewczyny,to tak



ale to jest moja głooowaaa na zdjęciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ależ masz brzydka tą twarz to lepiej wiecej jej światu nie pokazuj
spróboj igła 0,6 bardzo fajnie wchodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pregnyl a brak erekcji

Następny temat

Co sądzicie o takim rozwiązaniu Wino + Clen??

WHEY premium