SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsza w życiu aplikacja omnadrenu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
Trzymali niby i po 6-8 tyg ale ja osobiscie dziele 5000 na dwa i lezy 3 dni kiedys bylo u nas hcg w 500 1500 jak pamietam opakowaniach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wlasnie też pamiętam,że jakiś chyba under miał 1000,ale to setki lat świetlnych wstecz i tak szukam od dłuższego czasu go,albo podobnego,bo mi się przypomnialo i nie mogę napotkac,pytalem w pl realiach parę razy i nikt nie podją nawet tematu jaki to lab był. Ja też zawsze po 2500 e3d,ale nie powiem,że jak by była opcja z mniejszym stężeniem to bym wolał częściej a mniej,choć by z powodu nagłego wysypu syfów po takiej dawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK, dziękuję Kolego Milczex, będę zatem robił 1 tydzień w miesiącu i zobaczymy .

Mam zamiar niedługo cały tydzień czyli od poniedziałku do piątku robić badania wprawdzie do labu mam kilkadziesiąt km ale lubię wiedzieć co i jak, interesuje mnie co się dzieje z estro po podaniu testa, jaki wpływ na to ma anastrozol oraz ile jest przed kolejną iniekcją testa i jakie ma to odniesienie w samopoczuciu i używalności saksofonu, u mnie wszystko musi mieć solidne fundamenty :) a skoro jest laboratorium to można z niego korzystać ...

co do syfów to też zauważam zwiększoną ilość parchów na skórze ale to się zaczęło już po samym omnadrenie


Zmieniony przez - miausz w dniu 2015-07-16 18:38:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a pregnyl jest 500......1500......5000.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys były takie hcg pregnyl jest 5.000 a syfy wychodza głównie od dht,a dodatkowo od e2 i nawet kortyzolu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zioekt
kiedys były takie hcg pregnyl jest 5.000 a syfy wychodza głównie od dht,a dodatkowo od e2 i nawet kortyzolu.


doktor jak mi pisał receptę to pytał się jaki chcę, bo sa 500-1500 i 5000.

a jest jakas metoda na shamowanie takiego wysypu parchów ?


w moim przypadku zwiększenie ilości kąpieli będzie uciążliwe i wątpię czy pomoże bo na chwilę obecną przy tych temperaturach zaliczam 3-4 prysznice dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no widzisz, człowiek całe życie się uczy

muszę cie zmartwic,musisz się przyzwyczaic do swoich nowych kolegów, jedynie dermatologo cie ratuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zioekt
no widzisz, człowiek całe życie się uczy

muszę cie zmartwic,musisz się przyzwyczaic do swoich nowych kolegów, jedynie dermatologo cie ratuje.


coza brednie mi tu piszesz, odsyłasz mnie do lekarza ?
takieko lekarza lekarzowego ?

w doopie to mam, lekarz lekarzowy bedzie mnie leczył z syfów pewnie tak jak leczyli Janka muzykanta z gorączki
skoro z hipo leczyli mnie viagrą



z tym HCG 500-1500 to też nic pewnego, wszak napisałem Ci : doktor mi to powiedział
ale sprawdzał to w jakiejś książce , więc może książka nie była pisana przez lekarza

ja już lekarzowi nie uwierzę żadnemu i nigdy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a taki super hiper endo zapowiedział mi kurację syntetycznym testem na conajmniej kilka lat i ani słowa nie wspomniał o HCG , czyli chciał mnie pozbawić jaj najzwyczajniej ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie dwóch dermatologów leczy już prawie dwa lata aHahaha ale jak bys poszedł do prywatnego to może by ci pomógł.

A książki medyczne też piszą lekarze poeci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pregnyl a brak erekcji

Następny temat

Co sądzicie o takim rozwiązaniu Wino + Clen??

WHEY premium