SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co do Omnadrenu dodac ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 434
Mam omnadren , ile tego najlepiej wziac...? brac sam czy moze cos dolozyc do niego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Gochan - dlaczego ciekawa osoba. Ze piszę że omka jest podrabiana na pomstę ? Takie mam doświadczenie. Może źle trafiałem ja i znajomi ale naprawdę widziałem bardzo mało dobrej omki po której były by konkretne efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10759
niebierz omadrenu bo napompujesz się tylko wodą,po cyklu wszystko z ciebie zejdzie.oma to syf!

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
po twoim profilu widze ze przydaloby ci sie z 20kg gainera a nie omka LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 434
a cos innego z apteki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8162
Zgadzam sie z jednym. Z Twojego profilu jasno wynika ze powinienes jeszcze na dlugo zapomniec o sterydach. Skup sie na odpowiedniej diecie i treningu pod katem masy (podstawowe cwiczenia), do tego suplementy mogacy wspomoc te przyrosty (dobre bialko, weglowodany, kreatyna) ale z tym do innego dzialu. 40 centymetrowe ramiona mozna (TRZEBA) osiagnac bez koksu.
Nie zgadzam sie natomiast z moimi przedmowcami jesli chodzi o przyrosty uzyskane na omnadrenie. To jeden z najlepszych środkow opartych na testosteronie (cztery rodzaje testosteronu w jednym zastrzyku). "Nie bierz omnadrenu bo napompujesz sie tylko woda"???? Duza retencja wody zwiazana jest z dlugim okresem uwalniania poszczegolnych estrow testosteronu. To oznacza duzo wiekszy przyrost masy w czasie cyklu, oraz wieksze spadki tej masy niz przy srodkach nie powodujacych tak duzego zatrzymania wody. NIGY PO CYKLU NIE STRACISZ CALEJ MASY UZYSKANEJ W CZASIE JEGO TRWANIA. Cztery estry testosteronu = cztery szczyty = mniej zastrzykow = mniej bolu. A opowiesci ze omnadren pedzi tylko sama wode mozecie miedzy bajki wlozyc. Jezeli ktos twierdzi ze jest inaczej poprosze o uzasadniona merytorycznie wypowiedz, a nie zaslyszane od kolegi na silowni brednie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 434
odzywki sa drogie hahah ;p
koksy taniej wychodza :=)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To wszystko prawda. ALE OMA jest dla krótkowzrocznych, bardzo trudno po Omie wyprowadzić organizm na prostą, lepiej (dużo lepiej) brać (jeżeli już nie ma innej możliwości)koksy szybciej wchłaniane i wydalane które nie zalegają w organizmie tak długo. Ja preferuję krótkie cykle nawet 3 tygodniowe a z omą taki cykl nie miał by sensu. To sok dla amatorów szybkich przyrostów i szybkich spadków. Już lepszy jest Sustenon - oczywiście lepsze zło. Powiedz co może cię ruszyć po Omie. Widzę po poście że nie jest ci obca a może się mylę. Jak wchodzisz na OMĘ przekraczasz cienką czerwoną linię, potem może być tylko gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kieruję w/w odpowiedź do 6Tommyego6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 434
nie jest mi obca w sensie ze latwo jedynie mozna ja dostac i bardzo tanio w sumie.....
jeszcze nigdy nic nie probowalme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8162
Sustanon to przeciez prawie to samo. Cztery estry testosteronu niewiele rozniace sie od tych w skladzie omnadrenu. Odnosnie krotkich cykli - 6 tygodni to przy odpowiednim poziomie zaawansowania minimum! Najlepiej miescic sie w granicach 8 do 12 tygodni. Dlatego omnadren jest tutaj jak najbardziej wskazany. Omnadren = roznorodnosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
heymen "odzywki sa drogie koksy taniej wychodza"??Od samych koksow nie pojdzie ci masa musisz sie odzywiac i nie mozesz rezygnoiwac z odzywek!Watpie zebys na cyklu osiagnal odpowiednie ilosci bialka i wegla z pozywienia.Jesli to twoj 1 cykl odradzam omnadren jest za silny.Ja tez mam ome ale narazie niech lezy i czeka bo sam nie wiem czy sie kiedyklwiek na nia zdecydowac.Jak juz sie uparles na koks zacznij od czegos slabszego i trwalszego jesli chodzi o przyrosty np deki i winka no ale to takze drozsze.Jesli nie masz kasy moze prolongatum w niewielkiej ilosci.Sam zrobilem moj 1 cykl z tego tescia i jestem zadowolony mimo ze moze troszke za duzo jak na 1 raz wzialem bo 15 strzalow(wystarczyloby 10) no ale juz ponad rok minal od cyklu wiec takrze zaczynam myslec juz o nastepnym.Pozatym jesli chcesz zrobic cykl to lepiej poczekaj dluzej, odloz sobie kasy na odzywki i lepszy koks.SAA to tylko dodatek, pozawalaja na lepsze wykorzystanie tego co dostarczasz w pozywieniu swemu oragnizmowi a nie super cudo ktore samo z sienbie buduje mase.
POZDRAWIAM!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminoglutatymid

Następny temat

Potrzebuje rady i to szybko..

WHEY premium