SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsza masa - zbyt duży przyrost masy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1023
Witam, tydzień temu zacząłem swoją pierwszą masę i wyliczyłem zapotrzebowanie kaloryczne na około 2800 więc jadłem 3100 zbilansowanej diety. Nastawiałem się na przyrost jakoś w granicach 0,5 kg jednak waga skoczyła o ponad 2,5 kg. I tutaj powstaje moje pytanie czy może to byz spowodowane nagłą zmianą diety z redukcji na masę czy po prostu musze uciąć z kalorii ? Dodam jeszcze, że razem ze zmianą diety odstawiłem kardio
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
TomQ-MAG
ban na 3 dni.
ogarnij sie. pomimo ostrzezenia dalej spamujesz.
odpocznij, ladna pogoda za oknem.



Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-05-22 11:11:16


troche go ponioslo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
witaj.
patrz w lustro i kontroluj dodatkowo wymiary.
masa cicla to tylko jeden z wyznacznikow, jak pas poszedl mocno w gore przez ten tydzien to znak ze zdecydowanie przesadziles
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1023
To juz jest dla mnie podpowiedz dzieki :) ale planu nie zmieniać z fbw na split ? Bo robię fbw i nie wiem czy to dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
nie ma koniecznosci jak masz fbw lubisz tego typu plany i notujesz progres silowy to niech zostanie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1023
A pas skoczył o 2 cm czyli chyba za dużo co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
zdecydowanie. po takim czasie w ogole nie powinien
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Tak jak up ja mialem takie wachania pasa w przeciagu miesiaca 1,5-2,5cm a i tak za bardzo mnie zalewalo. Utnij troche kcal tak zeby szla okolo 1,5kg miesiecznie albo nawet 1kg wtedy Cie nie podleje az tak, a bedziesz budowal ladny miesien ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1023
Utne o 300 kcal i dołożę trochę cardio mam nadzieje ze bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
na Masie cardio nie dokladaj zbedne. Po prostu trenuj silowo i trzymaj lekką nadwyzke kcal. Po co masz duzo jesc i wciskac w siebie zeby potem robic cardio i to spalic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1023
Ok dziek to narazie zrobie lekka nadwyżkę około 0 do 100 i zobaczę co bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
i git.
nie ma co sie napalac na kilogramy, liczy sie wyglada, strona wizualna:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy od węglowodanow sie tyje?

Następny temat

Odżywianie

WHEY premium