SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pływanie czy warto zacząć?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 668
Witam! mam 16 lat i zacząłem interesować sie pływaniem. zawsze na zawodach między szkolnych byłem 1 na 50m miałem czas ok. 40 sek i tak sie zastanawiam:
czy warto w tym wieku zacząć trenowanie?:> niedaleko mnie jest klub ale sie zastanawiam czy jest sens. i jaki czas trzeba by mieć na 50m na MP żeby sie liczć??:> prosze o odpowiedź pływaków:) pozdro

``im więcej kropli potu na treningu tym mniej krwi na ringu``

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
bo ten obóz jest dla mastersów a to są osoby starsze, w tej szkole w Łodzi nic nie pisze że jest w ogóle pływanie sprawdzałaś to, długo się już interesujesz pływaniem czy to tegoroczna chęć

Zmieniony przez - iza121 w dniu 2009-07-02 16:42:12

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
w wieku 16 lat na plywanie zawodowe to juz za pozno. najlepszi zaczynaja jak maja np. 8 lat. widze ze na 50m masz 40sek ale to nie jest taki dobry czas. na MP plywaja po ok.22-23sek. chociaz na plywanie rekreacyjne nigdy nie jest za pozno

Zmieniony przez - Sevillista w dniu 2008-08-19 16:59:07

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Hej ;d ja mam 15 lat i zastanawiam się czy isc do szkoly sportowej ;D ja na 50 m mam 42 sek. Jestesm dziewczyna ;D;D nie wiem czy to dobrze poradzcie mi czy mam isc do sportowej szkoly czy nie zrobie siary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Jeśli chciałabyś pływać zawodowo jak kolega wyżej to ten czas jest kiepski delikatnie mówiąc, tylko że szkoła sportowa nie polega tylko na pływaniu jest szereg innnych dyscyplin, druga kwestia to nie wiadomo czy masz już dobrą technike i prędkość słabą w wodzie czy może twój czas opiera się tylko na szybkości bez techniki (ta opcja dawałaby ci jeszcze jakieś szanse) no i nie pisałaś jakim stylem to pokonywałaś
1

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Płynęłam kraulem a co do wieku no to chyba dobry bo niedlugo ide do liceum wiec moge wybrac liceum sportowe i chce się zapisać do klubu pływackiego w lodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
w wieku 15lat 42s to nie najlepiej na zawodowego pływaka, który chce pływać w klubie i wiązać z tym przyszłość, ale spróbować zawsze możesz

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Ta dzieki;;;///
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Sa sporty ktore trzeba trenowac od mlodego. Sam zaluje straconego czasu w mlodosci:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
No ale 15 lat to chyba nie starość????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
ale przy pływaniu jest to już strasznie późno jak na duże postępy i przyszłość związaną z płyaniem dużo za późno niestety, chyba że miałabyś niesamowity talent połączony z czuciem wody, dobrego trenera, ale czas 42s na to psecjalnie nie wskazuje chyba że uczyłaś się sama i jest on spowodowany brakiem techniki



Zmieniony przez - iza121 w dniu 2009-07-02 13:25:47

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
tak uczylam się sama ale jak zdobyć dobrego trenera ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór nowego roweru

Następny temat

IO najpiękniejsze.

WHEY premium