SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ostrowia

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8097

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
ja jestem z osob kóre zajadaja się amerykanskimi bialkami i jadlam ostrowie.(notabene duzy worek zjadłam)

brzucha mi nie wywalalo , ale prawda jesli chodzi o problemy gastryczne byly.

chwale sobie ostrowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
Colin93 pieprzysz zeby pieprzyc a gowno wiesz :) wymien te gowna jak tak cwaniakujesz ;] dobre bo drogie nie zawsze tak jest :) ale osobom ktore wydawaja krocie i wierza w to ze zra najlepszy towar nie przegada sie :) wsypalo by sie w pudlo znanej firmy ostrowie i byscie zarli a na koniec zachwalali ale wchodzi bo dobra firma a nie jakies gowno :) Tyle w tym temacie kazdy bedzie swoje chwalil a tak czy sieka na ostrowia mozna uzupelniac diete i to spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
co do Colin93 w dalszym ciągu czekam na twoją odpowiedz chyba ze *******isz zeby tylko był post a raczej tak wlasnie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4507
Na redukcje sie nie nadaje i na mase tez nie.Chyba,ze mowa o masie tkanki tluszczowej.Pamietam "wojne ostrowia" dwoch "wysoko postawionych" panow tego forum.Potem widzialem ich zdjecia na forum i wszystko bylo jasne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Dla fanów ostrowi poczytajcie sobie dwa art Marka na temat odżywek białkowych, w żadnym nie ma mowy o ostrowi ani innej firmie tylko są opisane suplementy
https://www.sfd.pl/roznice_miedzy_odzywkami_bialkowymi_-_wynikajace_z_ich_skladu_oraz_technologii_produk-t314226.html
https://www.sfd.pl/_jak_powstaja_odzywki_wysokobiałkowe_-t312773.html
i wyciagnijcie logiczne wnioski z tych artykułow, moze dopiero sobie uświadomice co za szajs pijecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
żadnych problemów po ostrowii. Bardzo dobre białko za dobrą cenę. Amerykańskie białka są oszukane sądząc po testach... Szkoda przepłacać. A ostrowii zjadłem ponad 10kg i brzucha mi nie wywaliło. Problemów z żołądkiem też nie miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
Tyjecie nie przez ostrotwie ale przez nadwyżke kcl ktorych nie wykorzystujecie :) bo jesli jedni po ostrowi nie maja brzucha a drudzy maja to musi coś w tym byc ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
idiotów nie sieją tylk osam isie rodzą :P

moze serwatka t osyf bo t oodpad ale koncentrat serwwatkowy ostrowii to t osamo co zrecie w renomowanych odzywkach tylk oza 3x wyzsza cene :)

nawet w badaniac hwychodzi lepiej bo gdy byle mna studiac hi sam badalem odzywki to w jakichs 6 probach rozrzut zawartosc ibialka byl 2% i t owszystko w okolicach podawanych przez producenta :)

megabol i inne firmy z pewnoscia nie kupuja ostrowi, no moze nie kupuja, za to kupuja zanieczyszczone jeszcze wiekszym guwnem polprodukty chinskie :)

ostrowia ma tak isklad jak podaje producent, i wie mto nie z teg oc oktos pwoiedzial i co ktos i gdzie napisal tylk ostad ze sam ja badalem szczegulowo :)

wyszla lepiej niz niektore bialka Sciteka, UN i inne za 3x wyzsza cene :)

w dodatk umam pewnosc ze nie dodawan owtedy do niej bialka ze zboza :) i mnie gluten nie mordowal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
Bucccek ma świętą racje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
a co do procesu technologicznego, o ktorym ktos tam wspomnial, ze nie jest nastawiona na produkcje odzywek/suplementow to nie jedna mleczarnia moze pochwalic sie lepszym sprzetem produkcyjnym niz niektorzy producenci.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czemu forum "umarło"?

Następny temat

żywienie się powietrzem

WHEY premium