SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olimp

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5547
Witam, moglibyści mi podać odrzywki z Olimpu które uważacie za najlepsze (chodzi mi konkretnie o białko, kreatyne, BCAA)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
kreatyna monohydrat mega caps lub tcm

bialko - zadne, sa tansze i lepsze/rownie dobre

bcaa - mega caps


po co to?

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-07-02 12:51:23

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co jest najlepsze tego nikt ci od tak nie powie. Kazdy moze wyrazac jedynie opinie na ten temat po zazyciu tych srodkow. Jesli konkretnie musi to byc olimp a jest duzo wiecej dobrych firm i nawet za mniejsza cene bo za olimp sie placi:> To ja od siebie polece ci jesli chodzi o bialka: System Protein 80 bardzo dobre bialeczko na start na nabranie masy, kiedys bylo wiele tansze ale nadal uwazam ze sie oplaca, kolejne bialko to whey pro isolate, dobry izolat mozna stosowac wlasnie po sp80 tylko wpi dodaje troche tluszczyku ;p jesli chodzi o krete to nie od dzisiaj wiadomo ze dobra kreta z olimpa jest tcm megacaps w kapsulkach zeby to lykac a nie jak mono rozpuszczac;] chyba 70 czy 80 zl 300 kapsow idealne na miesieczny cykl. BCAA nie bralem ale jesli jestes poczatkujacym to lepiej trening fbw 3x w tyg i bcaa bedzie ci zbedne zacznij od bialeczek nawet jak jestes endo to dobij troche masy miesniowej a nie tluszczowej ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2028
dodam coś od siebie.. olimp ? tej firmy doceniam jedynie vita-min ;)) bo tanie i dobry składzik ;)) hmmmm a tak poza tym nic ;) wole zainwestowac kase w dobre amerykance ;)) domyslam sie ze masz tani dostep do olimpa ;) jak tak to kupuj w olimpie ;)

Co robisz w sylwestra .. ?
- klate i biceps xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
a co to plebiscyt jakis?
chcesz bysmy pomogli dobrac zestaw suplementów najlepszy dla Ciebie?
wklej do tego postu wypełnioną ankietę to postaramy się doradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5547
Płeć mężczyzna
Wiek 17
Waga 82
Wzrost 182
Cel treningowy w grudniu chcę ważyć 100kg
Staż treningowy na siłowni 10 miesięcy
Uprawiane inne sporty brak
Dostęp do sprzętu full osprzęt siłownia
Dieta
staram się jeść produkty bogate w białko, od września zaczynam profesjonalną diete
Przeciwskaznania medyczne brak
Zażywane suplementy aktualnie nic nie biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
o kurde 18kg to nie lada wyzwanie...

nie ktorzy ludzie na przelomie kilku sezonow nie moga osignac tego wyniku

bedzie ciezko to osiagnac choc nie mowie ze bedzie to nie mozliwe tylko trzeba pamietac ze mozna zbudowac mase i "mase"

brales ogolnie jakies suple?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
nie za duze wymagania masz ? To tylko w erze zacznij juz od profesjonalnej diety i treningu
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
przykro mi to stwierdzac ale cel jest niemożliwy do osiągnięcia bez negatywnych skutków zdrowotnych.
masz zle podejscie jesli chcesz powaznych efektów. najpierw i to czym prędzej postaraj się zbilansować odżywianie(lektura podstawowych artykułów podwieszonych u góry działu odżywianie) i trzymac rękę na pulsie. tkankę mięśniową się buduje latami. trzeba cierpliwosci. podam przykład z życia:
ja z dietą, odżywkami i rozsądnych treningiem, bez dopingu dobiłem do setki dopiero po 8miu latach treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5547
Tylko że bardzo łatwo łapie mase, w grudniu ważyłem 91kg bez rzadnej diety i nie byłem przy tym aż tak bardzo zalany fatem. Z supli jakich brałem to tylko dwie puszki notrobolon II, CM3 i thermo fat burner. I teraz planuje od września wziąść się porządnie w garść i chciałbym dowiedzieć się jakie odzrzywki z Olimpu polecacie, aby osiągnąć dużą mase, bo o odrzywkach niestety nie mam zbyt dużego pojęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5547
to pomorzecie z wyborem tych odrzywek czy nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko-dawkowanie?

Następny temat

Co po GM i clout

WHEY premium