SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olimp

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
odżywki sa dobierane wg potrzeb. nie masz diety... wg mnie to nierozsądne - spodziewac sie efektow a nie przykładac sie do tego.
samo sie nie zrobi.
kluczem do budowania masy jest zbilansowane odzywianie z naddatkiem energii, zapewni budulec do wzrostu wagi. białka czy gainery jako uzupełnienie/ułatwienie tego żywienia. jesli element diety jest załatwiony to mozemy szukac dalej tj. kreatyna, staki kreatynowe, boostery tlenku azotu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5547
DIETA:

7-8 posiłków na dzień, co 2-3 godziny,
6-7 jajek,
300-400g chudego i 250-300g tłustego mięsa,
100-200g chudej ryby,
250g twarogu
50-100g olei
50-100g orzechów,
100g ryżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie ma warzyw, owoców?
skad chcesz czerpac mikroelementy?

ten jadlospis jest bardzo jałowy i nudny na dluzsza mete, osobiscie juz to przerabiałem. myslalem ze juz nie dam rady zjesc dodatkowo warzyw a mylilem sie. jedząc je obecnie mam lepszy apetyt na caly posilek i jeszcze miejsce zostaje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
bcaa w mega capsach
kreatyna tcm osobiscie moja ulubiona forma
białko moim typem jest system protein 80 mam sentyment do tego białka bo zjadłem go najwiecej z oferty olimpa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
dokladnie jak Peponent, dowal owoce oraz warzywa

jest lato, stragany pekaja w szwach od tego typu rzeczy, warto inwestowac w swieze warzywa

nie ocenione zrodla mikroelementow

dodatkowym plusem jest urozmaicanie sobie jedzenie warzywami i salatkami warzywnymi

oraz uzupelniasz zapotrzebowanie na witaminy wlasnie czyli mozesz troche zaoszczedzic na nich kasy

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5547
Czyli kreatyna, BCAA i białko które podałeś wystarczą z odrzywek czy jeszcze coś dokupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
przy dobrej diecie wystarczy a bcaa

w sumie moglbys sobie odpuscic bo nie nalezy do tych "koniecznych"

chyba ze poza silownia normalnie pracujesz (lub ogolnie prowadzisz aktywny tryb zycia) i masz na celu troche poprawic regeneracje to ok


dobrym dodatkiem do cykli kreatynowych jest aakg, ale rowniez nie jest konieczne, choc uwazam ze czasem warto o nim wspomniec

pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
aakg olimp w mega capsach tak jak napisal siodema rowniez warto,
znakomite samopoczucie, lepsze treningi, lepsza regeneracja, pobudzanie ukladu wewnatrzwydzielniczego do wyrzutu hormonow anabolicznych do krwioobiegu, wzrost libido, obnizanie nadcisnienia(wykorzystywana w farmakologii) i masa innych działań. godne polecenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
odzywki z Olimpu które uważacie za najlepsze

białko,
BX Prolongatum

kreatyne
KnockOut

BCAA
Leucine Stack

Zmieniony przez - biniu w dniu 2008-07-02 21:38:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu dopisz dlaczego polecasz to co napisales, bo jesli dlatego ze to brales to wiesz.. ja z checia tez bym sie dowiedzial bo prolon ma ochydne smaki i pomimo tego ze jest tak bardzo uniwersalny czyli mozna brac przez caly dzien to chyba sp80 by byl dla niego lepszy:> co do krety stack na start? jak ma brac to chyba nitro,xpand albo hp lepszy a ze kolega chce jedynie z olimpu to imo lepszy tcm :> rozwin dlaczego to uwazasz za najlepsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko-dawkowanie?

Następny temat

Co po GM i clout

WHEY premium