SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odwodnienie przed sportami walki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
witam
trenuje juz 5lat kick-boxing, 20lat, 70kg, BF: mniej niz 8%
chciałbym sie dowiedziec czy jest opłacalne odwodnic sie 3kg?
mam bardzo mało tłuszczu a od dłuzszego czasu nie moge zejsc z wagi (próbowałem palić miesnie ale na treningach sie wywracałem)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
Saraj moim zdaniem lepiej robic to krotko i intensywnie, nie tydzien przed lecz dizen przed zeby zjechac z 5% masy ciała.
Przed zawodami nie trenuje nic kilka dni- nabieram wode ale na środkach moczoopednych i przez funkcjonowanie mi ucieka waga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
a na co Ci to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
mozesz zastosować diuretyki. ze swojej strony polecam x-pel. jest tez taraxatone- ale moim zdaniem gorszy.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
sorki- zapomniałem dodać: żebym sie zmiescił w kat wagowej do 67kg
dodam że jestem zwolennikiem Paleodiety
odwodnienie do 5% jest podobno prawie nie wyczówalne- ja jak probowałem na UROSEPCIE i ziołach to zawsze dochodzilem do siebie długo
Chciałbym teraz to fachowo zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
no to tak jak napisalam. cykl na diuretyku i spokojnie pare kilo zjedziesz. sama stosowalam x-pel w takich sytuacjach i daje rade :)

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
Swietny pomysł kupie sobie bo nie jest drogie
tłuszcz ma cos do ilosci wody p czy tylko zapasy glikogenu i glukozy wiaza sie z tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
głównie węgle i sól chwytają wode...zdrowe tłuszcze są obojętne w tym przypadku

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
kocia;) a wytłumaczysz mi w skrócie o co chodzi z piciem wody z sola przed odwodnieniem i jak to wyglada w kilku zdaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jak chcesz sie odwodnić przed zawodami, to wlasnie masz nie używac soli, bo zatrzymuje wode i sprawiasz wrażenie napuchniętego. a przeciez chodzi o to, zeby twoja skóra wyglądała jak folia, która ciasno przylega do ciała ;) przy diuretykach musisz sporo pić, ale czystej wody niegazowanej.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
kocio - łap soga odemnie, to dla mnie też cenne informacje.
btw - co trenujesz?wspomniałaś o sw w kontekście?

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
od wielu lat zajmuje sie żywieniem i fitnessem, poza tym sport to moje życie: snowboard, tenis, rower, rolki, jogging (maniaczka ze mnie- nawet wypasbieżnie mam na chacie)..ojj...dużo by wymieniać ;) generalnie mam cel, aby ZAWSZE dobrze wyglądac i jeść. Mam 30 lat i nikt kto mnie pozna pierwszy raz- nie moze w to uwierzyc ;)
pozdrawiam

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze blendera/mixera.

Następny temat

Dieta do oceny i kilka pytań

WHEY premium