SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocena planu treningowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4118
Cześć, co sądzicie o takim planie ? zmiana z klasycznego fbw, staż treningowy prawie rok, 194cm/100kg, cel masa, miala byc redukcja ale nie chce mi sie, zwlaszcza ze idzie zima, pewnie bede redukowal od marca ;) trenowałbym systemem 1 tydzień A - pon góra wt dół śr góra czw dół pt góra weekend odpoczynek i nastepny tydzien to samo tylko juz zestaw B. :) wiec wychodza 3 treningi gory i 2 dołu tygodniowo a to dlatego ze nogi mam dominujace, nie chce ich dużo bardziej rozbudowywać bo sie w zadne spodnie nie zmieszcze i bede musial szafe wymieniac :D
góra A:
wiosłowanie w opadzie nadchwytem 4x8/10
ławka płaska 5x5 - tu bym chciał siłowo podskoczyć bo mam marne wyniki na płaskiej
wyciskanie na barki siedząc - 3x12-15
wyciskanie francuskie leżac - 3x12
uginanie ramion z hantlami - 3x12

dół A:
przysiad wykroczny 3x10
przysiady high bar 3x8
martwy 3x5
hip thrusty ( glownie rehabilitacyjnie ) 4x12
spacer farmera - 2-3 serie na maxa

i to byłby jeden tydzień - drugi tydzień bym leciał już tak ( dół zostaje bez zmian )

góra B:
podciąganie nachwytem szeroko - 5x5 ( 5 podciągnięć to mój max )
ściąganie linki wyciągu górnego na plecy - 3x12
wyciskanie hantli w delikatnym skosie dodatnim - 3x12
wzniosy ramion w bok - 3x12-15
ściąganie linki wyciągu górnego na triceps - 3x12
uginanie ramion z hantlami - 3x12

dół B:
przysiad wykroczny 3x10
przysiady high bar 3x8
martwy 3x5
hip thrusty ( glownie rehabilitacyjnie ) 4x12
spacer farmera - 2-3 serie na maxa

LOL nie wiem czemu zapisało mi nazwę tematu z poprzedniego który zakładałem jakis czas temu :D nie umiem tego zmienic, pewnie nie moge wiec jak jakas dobra dusza moze zmienic na "ocena planu" czy cos w tym stylu bylbym wdzieczny :D


Zmieniony przez - Onthor w dniu 2017-10-10 00:07:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
witaj, temat zmieniam, plan jaki sobie nakresliles jest dosc sensowny, mozna taka przeplatanke zrobic, zeby nieco mocniej zaatakowac gore co 2 tygodnie, wiec dla mnie spoko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Trening wygląda na przemyślamy. Myślę, że wyciągniesz z niego dużo.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak urosnac ?

Następny temat

Biceps dla początkującego

WHEY premium