SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obecna czołówka UFC > czołówka Pride w swoim prime

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Mało czasu upłynęło? Zobacz sobie topowe kluby 6 lat temu, a teraz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
raKhu1 dziękuję ci z całego serca za tego bana, jestes wielki... Miałem już serdecznie dość pana-jakże-dojrzałego-inteligentnego-domorosłego-analizatora-psychologii-hejtu-młodszych-pokoleń-psychofana Annihilus, temat świetny i słuszny. Z całym sentymentem dla mojego herosa wszechczasów cepiarza Wanda, i innych , w pełni zgadzam się z twoimi analizami... Niestety sport rozwinął się bardzo szybko
Sogacz za temat i Dumbassa , wiesz o co chodzi

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1468
Problem równierz leży w zastosowaniu ringu na zasadach Pride-w ringu w Pridzie łatwiej było walczyć większości zawodników... Sorry,ale w klatce jest realniej i trudniej
Wiadomo,soccery i stompy to realność walki w większym stopniu, ale całokształt jest realniejszy klatce... Nikt na ulicy nie podniesie walki bo zapasniki na tobie leży

Zmieniony przez - diadiuszka w dniu 2013-07-05 21:20:43

I want to roll no-gi with Kyra Gracie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Nie czytałem całości bo nie mam czasu, ale IMHO Cro Cop prime pokonałby JDSa, skoro "półwartowściowy" sprawiał mu problemy spore i JDS go skończył palcem w oko, a Mirko tytanowej szczęki nie ma(kiepska też nie była ale nie wybitna), więc znaczy to, że nie trafił go solidnie jak potrafił wielu trafić.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jakim palcem w oko!? chyba inną walkę oglądaliśmy. W 3R przecież JDS zdemolował Cro Copa kolanami i ciosami trafiając go w oko, że doznał kontuzji, ale 3 minuty jeszcze zostało w tej rundzie więc nawet jakby nie doznał kontuzji to by go pewnie skończył albo i tak wygrał przez decyzje, ja w tej walce typowałem 1 i 2 runde dla JDSa też, ale fakt mogły iść na remis, bo raczej ciężko w nich o wygraną Cro Copa - pamiętam, że trafiał coś tym swoim lewym prostym i kilka kopnięć, ale też pamiętam jak JDS zaczął ostrzał na nim pod siatką - ciągle nacierał i trafiał ciosami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
KondiCapo
Nie czytałem całości bo nie mam czasu, ale IMHO Cro Cop prime pokonałby JDSa, skoro "półwartowściowy" sprawiał mu problemy spore i JDS go skończył palcem w oko, a Mirko tytanowej szczęki nie ma(kiepska też nie była ale nie wybitna), więc znaczy to, że nie trafił go solidnie jak potrafił wielu trafić.

Tylko IMHO to nie byl tez prime JDS'a...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Już wiele było na ten temat pisane i sam się też wypowiedziałem na te tematy wyższości lub nie,jednej organizacji a drugiej ale nie zgodzę się,że 6 lat to za mało.Pridowcy jak CC bardziej byli nastawieni na obronę w płaszczyznach,których nie znali jak właśnie CC.Obronę miał niesanowitą np. w walce z Watermanem.Ale od conajmniej 2005 można zauważyć,że świeży narybek jest całościowo trenowany pod mma. Starsi wojownicy tak trenowani nie byli.Jedni się umieli przestawić, inni nie.To samo z klatką.Jedni jak Ramp sprawiali wrażenie że miejsce nie robi im różnicy,reszcie szło gorzej.Porównywanie prime Pride zawodników a UFC,powtarzam jeszcze raz nie ma sensu.Nie ma sensu dlatego,że w dużym stopniu wygląda to jak porównywanie czarno-białej telewizji z kolorową.
Pewnych zawodników można delikatnie porównać.Tym z Pride typu Wand "wyrzucić" że cepiarze, "dodać" za wieczne serce do walki.Ale typ Cain - Fedor jest jak niebo a ziemia. Cain jest w stosunku do Fedora w każdej płaszczyźnie o tyle punktów lepszy,że wciągnął by go nosem.
Jakby Fedor był ze 12 lat młodszy i teraz zaczynał.... gdyby babka miała wąsy. Bez sensu. Tyle.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jones,cormier,cain zaczynali od zapasów nie od razu MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Ale chyba jasne jak słońce jest,że byli szkoleni nowocześniejszymi metodami pod mma,niż stara gwardia,która polegała na bazowym wyłącznie.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tak tylko ,że porównujemy zawodników i co by było gdyby Cro cop miał teraz camp w Aka np.(przeszedł całkowicie do MMA jak miał 27 lat, cormier chyba nawet później ,po Pekinie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening mma

Następny temat

Ostateczne pytanie;p

WHEY premium