SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening mma

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1252

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1512
Cześć.Chciał bym zacząć trenować siłe/wytrzymałość/dyanmikę/technike/szybkość.Trenuję następująco:
Poniedziałek-Sroda-Piątek=wytrzymałość i siła
Wtorek-Czwartek-Sobota=Dynamika,szybkość i technika
i jeszcze 1x w tugodniu ćwicze nogi.
Czy mój plan jest dobry? Jeśli jest coś żle to mówcie co poprawić.

;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1512
Problem jest w tym że nie wiem po ile razy w tygodniu trenować dynamike/technike itp.Czekam na Pomoc;)

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak trenujesz technike? W klubie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
Skoro już trenujesz siłę wytrzymałość i szybkość to po co mówisz, że chcesz zacząć to trenować?
Weź sprawdź w wyszukiwarce, poczytaj tematy, napisz coś więcej o sobie i tym rzekomym planie a potem zadawaj pytania.

Zmieniony przez - mapusa w dniu 2013-07-04 17:26:16

Zmieniony przez - mapusa w dniu 2013-07-04 17:26:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1512
Tak technikę w klubie i też w domu na worku np po przez 30x uderzen p prosty itp.

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1512
Jeśli możecie to powiedzcie czy siłe,dynamike itp trzeba trenować 3x w tygodniu? bo to za duuzo i nie daj rady bo mam straszne zakwasy;/

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
idziesz w dobrym kierunku - za dużo na raz. to tak jakby trenować na siłowni masę, siłę i rzeźbę jednocześnie, moja rada - pracuj nad tym z czym masz największe problemy, jak nie potrafisz określić to zapytaj trenera w klubie

Zmieniony przez - Zdenek_SB w dniu 2013-07-04 22:49:40

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1512
No problemy mam z wytrzymałością/szybkością i trochę z siłą.Czytałem gdzieś że wytrzymałość i siłe trzeba trenować 3x w tygodniu a szybkość ile razy w tygodniu trzeba trenować?

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tematy podwieszone działu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepsze KO i poddania

Następny temat

obecna czołówka UFC > czołówka Pride w swoim prime

WHEY premium