SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obciąć kcal?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Witam
Od 5 tygodni jem 2000 kcal dziennie i waga każego tygodnia była taka:
77,6 > 78,3 > 77,2 > 75,1 > 76,5 trochę mnie to denerwuję ponieważ strasznie waga mi się chcwieje w pasie mi spadło przez ten czas 5 cm... Obcinać już kcal? czy jeszcze jechać zostawić ta 2000?

Naturalnie ze naturalnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10673
mi tak waga skakala jak mialem za moalo kalorii ;)

w zyciu 3 zeczy nie da sie zrobic
wódy przepic
roboty przerobic
baby przeruchac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Ile miałeś wcześniej kcal i o ile obciełeś?
Rozkład mikro/makro podaj.
2000kcal przy Twojej wadze to już mało - nie ma z czego ścinać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Zaczynałem od 2500 kcal i waga stała. Makro jest taka że uzupełniam białko 180g i wegle i tłuszcze już się układają. Zero słodyczy pieczywo tylko ciemne dużo mięsa...

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
wklej ankietę działu i miskę do oceny bo ciecie kcal czy to teraz czy od tych 2500 kcal nie koniecznie było zasadne.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Daj linka do aniekty bo w podpiętych jej nie widzę. Moja miska w zasadzie codziennie jest podobna ;p

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
w regulaminie działu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Płeć : mężczyzna
Wiek : 18
Waga : 76,5
Wzrost : 175
Obwód klatki : 101
Obwód ramienia : 36
Obwód talii : 81
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 18%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia - split 3x brzuch, bieganie.
Odżywianie : zero słodyczy, dużo mięsa
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : BCAA, kreatyna.
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : możliwe
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
to jeszcze miska.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
rano grahamki z szynką z piersi i serem, potem jakieś 450 g mięsa najczęściej cycki. Po treningu 30g białka z 230g mleka i banan. Około 18 jakieś kanapki i tu najczęściej mam już uzupełnione białko i uzupełniam kcal jakiś jabłkiem.

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
zrzut po treningu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP CREATINE Xplode 500g na jeden cykl wystarczy ??

Następny temat

Czy w taki sposób stracę tkankę tłuszczową?

WHEY premium