SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowe fotki ortanka przed cyklem

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Spoczko foty, forma tez niczego sobie
Dajesz z cyklem, powodzenia
Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
siemasz iom tez siedze w angli w malym miescie suple sobie zamowie przez internet , albo z polski bo roznica w cenach animalpakow albo x-panda jest miazdzaca , jak siedzisz w malym miescie masz silownie tam? i co to jest to w czarnych opakowaniach pozdro duzy rosnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1224
narazie jest dobrze po cyklu bedzie jeszcze lepiej

%)%):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2146
witam !!

czarne opakowania to aminokwasy oraz tripped fuel , aminokwasy byly na promocji przecenione z 12 f na 6 f :) , czyli kosztowaly taniej niz w polsce , reszta tez wcale niebyla drozsza niz u nas , przyznam ze przy niektorych suplementach roznice w cenach sa spore i warto sciagac je z polski , np , kilogram kreatyny mono tu gdzie teraz jestem kosztuje jakies 30 funtow . miasto nie jest takie malutkie , boston - 50 tys mieszkancow , a silownia to fitness first , jedna z wielu w calym kraju . wynikow silowych narazie sam nie jestem pewien ale zadnych rewelacji niema . znikam i lece na trening :P

[*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27
Widać już poprawę, teraz ostre treningi, dieta, suplementacja i może będą z ciebie ludzie :ppp
Pozdrowienia od ekipy z BOZ-a, czekamy na nowe fotki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2146


witam witam witam !!! troche czasu minelo , daje dwie fotki na porownanie i przedstawiam nowy cykl ktory zaczynam od przyszlego tygodnia , niemam tych suplementow przy sobie wiec przepraszam za ewentualne bledy w nazewnictwie

1 voult
2no-explode
3 noz
4 cube
5 500 caps bcaa
6 grow factor
7 3 kg bialka met-rx
8 2,25 kg mrp

wiaze bardzo duze nadzieje z tym zestawem i mam nadzieje ze vsie uda , dieta oczywiscie jest caly czas , tylko troszke ja zmodyfikuje , treningi niestety z braku czasu zmienie na trzy razy w tygodniu , zestaw ten rozkladam na trzy miesiace , najpierw noz + cube plus grow factor , potem woult no explode oraz bcaa zobaczymy co z tego bedzie , dla zainteresowanych zestaw kosztowal 1010 zl . pozdrawiam

[*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2146


dodam ze przez caly czas przyjmuje 35 gram aminokwasow prostych dziennie

[*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2146


waga 70 kilo , wyciskanie na plaskiej 100 kg , przysiadu i ciagu nie prubowalem , biceps 38.5

[*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
srodek klatki, kapturki przykatuj, pokaz plecy jeszcze

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2146


wiem ze niema rewelacji , i zdaje sobie sprawe ze mozna wiecej wyciasgnac z takiej diety i suplementow , mimo wszystko jestem zadowolony z osiagow i chetnie poslucham slow krytyki , pozdrawiam , ide spac :) . fotek plecow niemam jeszcze niestety , postaram sie zrobic kilka na dniach , dobranoc :P:P a w pasie 75;)

[*]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gokuza - trzecia (chyba) odsłona ;)

Następny temat

Foto-pomoc

WHEY premium