SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowaja25/Mój dziennik - szukam pomocy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8743

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592
A dziękuje, chociaż dziś kiepsko z dieta. Mimo to odkąd prowadze dziennik tutaj zaczęłam czytać dużo nt treningów i przede wszystkim odżywiania.
Przkład głupiego mleka. całe życie tłukli ci do głowy, pij mleko będziesz wielki, a to g**** prawda. Potrafiłam wypijać 0,5l mleka dziennie. Od dwóch tygodni pije ok. 50ml do kawy. Moje spostrzezenia. Zycie odrazu stało się lepsze. Brak wzdęć, uczucia przelewania się w brzuchu. Normalnie nie do wiary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
laktoza pewnie

czysta dieta to nie tylko sylwetka ale dobre samopoczucie, ja na diecie "kulturystyczniej" prawie rok jestem i teraz każde odstępstwo od planu jest dla mnie "zuo" i wyrzuty sumienia... alkohol poszedł w odstawkę i jakoś nie ciągnie mnie tak samo słodycze, ale ja chcę startować w kulturystyce, więc dla mnie to coś więcej niż hobby, bo oddaje się temu 24h/7days.

jeszcze raz wytrwałości !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592
No to życzę powodzenia i sukcesów w kulturystyce.

Hobby może jeszcze nie, ale chciałabym dojść do takiego momentu, w którym to będzie moim hobby;) ale i nie obsesją. Powoli zaczynam bać się jeść piersi z kurczaka:)Poza tym, już nawet nie dąże do jakiejś wymarzonej wagi - konkretnych cyferek ktore pojawić się mają na wadze za wszelką cene, tylko do dobrego samopoczucia we własnym ciele.

Jeszcze raz zycze powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowaja, mała sugestia

Zrób sobie avatar, żebyśmy mogły cię rozpoznawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592


PODSUMOWANIE



Jak wkleić mam avatara?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bo mleko jest zdrowe, ale wlasnei jest z nim problem, pierwsze my ssaki "wyrastamy" z mleka bo jest to pokarm dla niemowlakow. Tak sie sklada ze ludzie pili mleko zawsze i sa ludy ktore wlasciwie zywia sie mlekiem, dlatego czesc z nas nadal w wieku doroslym potrafi trawic laktoze. Ale ciagle duza czesc ma z tym problem, z pomoca przychodzą produkty mleczne fermentowane.
No i drugi problem naszego nowoczesnego społeczeństwa, - traktowanie mleka wysokimi temperaturami, ktore maja na celu zabić bakterie groźne dla zdrowia, ale jednocześnie zabijaja zdrowe bakterie i enzymy zawarte w mleku będące dla nas pomoca w jego trawieniu.
Faktem jest ze sa badania stwierdzające ze ilosc uczuleń na mleko surowe jest minimalna



Edytujesz swoj profil i tam masz miejsce do sciaganieca avatara, tylko musisz go przyciac do dokladnie takich wymiarow

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-01-28 09:10:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Widać, że coś leci

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592


BEZ TRENINGU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592


Dieta buuuuu
BRAK TRENINGU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Czemu tak cienko dzisiaj?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dobranie odpowiedniej diety

Następny temat

ewson się ogarnia!

WHEY premium