SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowaja25/Mój dziennik - szukam pomocy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8740

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592
Super, dzieki za rozpiski dotyczące treningu. Dokładnie musze to przestudiować.:)
W piątek spróbuje.
Dzięki temu , że chodze przejedzona przynajmniej nie myśle o innym jedzeniu, słodyczach, itp.
Całe szczeście, że nie musze równomiernie planować białka w posiłkach, bo to zaczynałabyć dodatkowa łamigłówka w planowaniu posiłków na dzień następny.
Czy istotne jest jedzenie o tych samych porach każdego dnia i w takich samych odstępach czasu?
Jaki jest najodpowiedniejszy ryż do spożywania, biały, brązowy, basmanti, pytam bo kasza troche mi się już przejadła;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oraganizm sam sie upomni ale nie jest to istotne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592


TRENING:
Wchodziłam na ławeczke z hantalmi 3 X 12 x 12kg
Ginekologiczne maszyny 3 x 15 x 60 kg
AEROBY:
10 min szybki marsz 6,5-7km/h , 20 min trucht 7,5km/h tempo max 140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale jedna sprawa jezeli dajesz rade w ostatniej seri nadal zrobic tyle samo powtorzen co w pierwszej to ciezar masz za maly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592
A jeżeli w ostatniej serii ledwo daje rade, to lepiej zmniejszyć obciązenie, czy zrobić ile moge na tym najcięzszym obciązeniu czy tak długo męczyć serie az zrobie tyle samo powtórzeń co w pierwszej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak w tym przypadku lepiej zrobic mniej lub zmniejszyc ciezar do ostatniej serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Ogolnie to sylwetka z 1 strony mi sie podoba jest calkiem albo bardzo sexi wiec sadze ze niewielkie zmiany cie czekaja by bylo za***iscie, aczkolwiek po wklejonej ankiecie nie sadzilem ze takie ciacho z ciebie
A propo wypowiedzi ostatniej to dla ciebie proponuje zmniejszyc obciazenie i robic duzo ruchow sadze ze to tyczy sie wiekszosci cwiczen poniewaz nie cwiczysz na mase ani na sile i dajemy z siebie maximum czyli az nam sil braknie a o silowanie ci nie chodzi przeciez chyba ze masz w****iajace kolezanki z pracy. Wy tu o jedzeniu a u mnie dobiega 11sta i nie mam ciagle w domu co jesc a wy tam macie sloneczniki mleko miesko i inne lakocie


Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2011-01-20 10:47:09

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla ciebie proponuje zmniejszyc obciazenie i robic duzo ruchow sadze ze to tyczy sie wiekszosci cwiczen poniewaz nie cwiczysz na mase ani na sile

No to bardzo źle proponujesz. Proszę, żebyś się nie wtrącał w ustalenia treningowe/dietetyczne, bo siejesz zamęt i mieszasz w głowie dziewczynie, która jest pod skrzydłami obliques i to wyłącznie ona decyduje tutaj o treningach oraz diecie.
Ty możesz w tej sprawie co najwyżej być obserwatorem i ewentualnie, w przypadku wątpliwości, zadawać pytania.

Dziękuję.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-01-20 11:17:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592


TRENING
brzuchy i spinning1H

Kolego, jak to nie ćwicze na mase i siłe, cwicze cwicze...:) Jednak poważnie to twoje rady dotyczące duzej ilości ruchu i małych obciązeń w moim przypadku dotychczas nie spełniły swojego zadania.
Także ja się tak czy inaczej dostosuje do rad kolezanki obliques, ale dziekuje za rady:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 592
PODSUMOWANIE 14.01-20.01

Zakładana dieta: 2000 kcal - 150 B, 80 g T, 170 g W
Cel: redukcja
14.01 21.01 Różnica
Waga: 77,0 76,5 -0,5
Wzrost: 176
BIUST 103 102 -1
BRZUCH PĘPEK 91 91 0
RAMIĘ 27 27 0
BIODRA 98 98 0
ŁYDKA 37 37 0
TALIA 81 80 -1
UDO 60 60 0
UDO nad kolanem 45 45 0

TRENINGI
14.01 silowe + szybki marsz 60minut
15.01 DNT
16.01 szybki marsz 60 minut
17.01 DNT
18.01 DNT
19.01 silowe + 10 minut szybki marsz + 20 minut trucht
20.01 spinning 1h
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dobranie odpowiedniej diety

Następny temat

ewson się ogarnia!

WHEY premium