SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nominowani do bana

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 334541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 319
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Zbanowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Co tu się dzieje to nie mam pytań

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
piszą tu zeby napisac kto lamie regulamin- SMIERC KONFIDENTOM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
prawidłowo, mniej troli

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14298
Nick: PieknaSila

Zaklada durne tematy, prowokacje itd. Chyba nie trzeba wyjasniac..

np.
https://www.sfd.pl/Oceńcie_mój_biceps-t568291.html
https://www.sfd.pl/Który_metanabol_lepszy_-t568565.html 

trzeba j**ać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Mniej troli? A jak nazwać takiego co na żywca goni z ucha choćby w tym temacie?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 109
Witam kolegów:D oto 2 zapiski z regulaminu

Na Forum obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.

Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne/osoby prywatne/organizacje/zrzeszenia/stowarzyszenia/uczucia etyczne bądź religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, bądź pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub właściwości mogące poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania.

w tym temacie https://www.sfd.pl/Buty_piłkarskie__porady_vol._2-t463060-s189.html użytkownik domino264 głupio odpowiedział na moje pytanie, ale nie przejąłem się tym wcale:D ale następnie otrzymałem od niego eMaila z podobnym tekstem ale go zignorowałem i skasowałem od razu:D lecz dzisiaj sprawdzam pocztę a tam 2 kolejne wiadomości od tego pana i trochę się wkurzyłem no bo ileż można:/ treści meili to
"Choć razem naszczamy do moich korków ba samemu naszczałem do połowy jednego. A do halówek to już naszczałem i grałem dziś w takich za***iście było mówie ci tylko trochę ***ało według niektórych."
"Albo jak maż zamałe buty top oprócz sikania granie bez skarpetek tylko będą trochę ***ać ale to nic"

Takie teksty mnie w ogóle nie ruszają ale zaśmiecanie mi poczty takimi bzdurami to już lekka przesada. Nie będę się z tym panem wdawał w głupią niepotrzebną dyskusje bo nie chce się zniżać do takiego jak widać niezbyt wysokiego poziomu:D dlatego postanowiłem od razu tu o tym napisać:D tak więc proszę o bana dla domino264. Pozdrawiam:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
no tak tylko że ban nie spowoduje ze on nie będzie mógł Tobie pisać dalej maili...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Tak sobie przeglądałem galerie zdjęć...


https://www.sfd.pl/Staż_3,5r_wiek_23._Zdjęcia-t574725.html


DIAMENTOWY- Wrzucił zdjęcia[świetnej zresztą] nie swojej sylwetki, pozbierał sobie trochę sogów za cudze foty i jeszcze zaczał gadac bzdury o swoim treningu. Na bodajże 13 albo 12 stronie zdemaskował go czujny użytkownik. Za coś takiego ban powinien być moim-i nie tylko-zdaniem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO MATEO

Następny temat

Geneza wielkich SFD

WHEY premium