SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nominowani do bana

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 334602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Notabene :
Ja tylko dodam od siebie,ze moderator ma prawo kasowac wypowiedzi nawet w nie swoich dzialach... To juz ustalilismy...
To byla tylko taka dygresja,wtracenie...




-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
to skasuj tego cwka co mnie obraza

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Tomash-a Ty nie za wiele tutaj krzyczysz i ustawiasz po kątach ludzi-co??
Twój kolega złamał regulamin i weypowiedź została usunięta,co do blokowania jego konta-nic mi nie wiadomo na tem temat-popytaj innych moderatorów.
A sprawa, kto w czim dziale kasuje posty-to raczej nie Twoja działka.
Porządek musi byc i bedzie,a czy Tobie się to podoba, czy nie-to już inna bajka.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W bajki juz sie dawno nie bawie i nikogo nie ustawiam, nie wiem skad to wzioles(chyba z glowy )??? Po za tym nie pytam cie o Bubela a nie o to jakie bajki lubie( ale skoro cie to interesuje to powiem ze niegdys uwielbialem pokemony). A teraz co do bubla to prosze aby kros zdjal mu tego bana(z nicka) bo on na niego nie zasluguje. I niech osoba ktora to zrobila sie przyzna a nie wszystko jest owiane wielka tajemnica.
Oto link do prostestu w tej sprawie, odbywa sie on w dziale humor:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=55128 

__--==PzDrW ThOmAsH==--__
MEMBER OF GOKOU TEAM
MEMBER OF IMPOSIBLE TM
MODERATOR NA INNYM FORUM
.
..
... D B Z R U L E Z Z
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Clenoman za wypowiedz "Pajacem jestes spaslaku za***any, a twoimi jajami niech sie zajmie twoj kochas pedale s****iały. " do jednego z doradcow i wiele obrazliwych domnie

sizeXL - dzieki za pomoc i niech zyja faceci z jajami

a co do clenomana - poprostu tak polubil ssac mojego wacka ze caly czas otym mowi tyle ze mi to sie niemodoba, moze kto inny mu pomoze....?

pozdrawiam


NIENAWIDZE DZIEWCZYN!!!!
jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
powiedz gdzie kogo za co
kaswoac banowac czy nasylac stado szalonych krow

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HEHE tych szalonych krowow to nie trza wolac, ale moglbys zdjac blokada dla kolegi Bubla100 my juz protestujemy 1 dzien(strajk glodowy), link masz powyzej.

__--==PzDrW ThOmAsH==--__
MEMBER OF GOKOU TEAM
MEMBER OF IMPOSIBLE TM
MODERATOR NA INNYM FORUM
.
..
... D B Z R U L E Z Z
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
pytałem o coś na poprzedniej stronie




Brutus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdejmie mu ktos te blokade??? Ona byla niesprawiedliwa!!!

__--==PzDrW ThOmAsH==--__
MEMBER OF GOKOU TEAM
MEMBER OF IMPOSIBLE TM
MODERATOR NA INNYM FORUM
.
..
... D B Z R U L E Z Z
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Niech lepiej kolega sprawdzi, czy wsio oki z jego kompem lub abonamentem-bo tutaj nikt mu blocka nie zakładał-nic mi nie wiadomo...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO MATEO

Następny temat

Geneza wielkich SFD

WHEY premium