SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nominowani do bana

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 332302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
z regulaminu działu odżywki :

Banowani natomiast będą userzy, którzy:
- maja problem z uzywaniem wyszukiwarki i powielaja pytania na które odpowiedź padła juz wielokrotnie
- odświezają tematy starsze niz kilka tygodni, ban będzie tym dotkliwszy im refresz bedzie głupszy.
- odnoszą sie w sposob obrazliwy do innych forumowiczów
- zabieraja głos w kwestiach o których nie mają zielonego pojecia, albo pojecie maja jedynie mgliste, wprowadzają w błąd
- pytają po kilka razy o to samo
- nie wiedzą jak brac kreatyne

W szczególnosci ostrzegam forumowiczów, ktorzy ktorzy wbyt mocno wczuwaja sie w role moderatorów i wyznaczonych doradców. Od zastraszania i wymuszania jest Szanowane Grono Moderatorów działu.

ojojoj.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok ok już będę pamiętał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Mam strasznie nadgorliwego typa... Cały czas szuka zaczepki i prowokuje Braxx
https://www.sfd.pl/Redukcja_tk._tłuszczowej_/_Atak_na_perfekcyjny_brzuch_-_donJAZYResko_akt._foto_str.3-t467279-s6699.html#eot
Mogę dać więcej linków gdzie szczyl jedzie mi po matce, tylko musiał bym poszukać. Nie chodzi tu o bana, tylko żeby któryś z modów dał mu ostrzeżenie, bo mnie już koleś strasznie w****ia. Proszę, Pzdr...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
daj te linki

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/HORSE_POWER_CZY_NOZ_-t494181-s1.html


elSzabeL


koleś zasługuje na bana za cwaniactwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
https://www.sfd.pl/KOKSIK!!!-t494339.html
Koleś wrzucający moje foty zasługuje na bana na IP, bo już to się powtarza po raz któryś...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Qebllo znajde czas, żeby poszukać to wkleje, bo ostatnim czasem wchodzę na chwile. Pzdr...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego nic nie zrobicie z tym elSzabeL koleś nawet pisze w jednym temacie z 2 innych kont.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
Upomnijcie go, koleś ma najlepsze typy w bukmacherce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Queblo
Długo nie musiałem czekać
https://www.sfd.pl/Zmieńmy_świat_na_lepsze-_zeitgeist_addendum-t494723-s6699.html#eot
Wcześniej wspomniany Braxx + Czemon... Pzdr

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO MATEO

Następny temat

Geneza wielkich SFD

Wiecej