SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nominowani do bana

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 334666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
Większość d****i pisze tylko dla sogów.

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 433 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5767
"a na poczatek proponowal bym omadren + deca lub winstrol,ostatecznie metke (bionabol)"

https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=127740&x <- na samym dole

http://www.pajacyk.pl <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PUMUKEL - za wprowadzanie anty polskich nastrojów w kazdym temacie który ma zwiazek z naszą ojczyzna.
BAN to i tak dla niego za mało, powinno sie go wyslac na Syberie albo do obozu koncetracyjnego w Korei Płn. wtedy moglby na nas bluzgać, za to jaką mu Polacy krzywde uczynili, ze sie wsród nas musial urodzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
Pumukel ogólnie rzecz biorąc wprowadza "negatywny klimat" na sfd krytkując wszystko i wszystkich oraz będąc ze wszystkiego niezadowolonym. Natomiast pod regulamin nie podpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
https://www.sfd.pl/temat132452/#post9 dajcie mu ostrzeżenie(nie bana) i sksujcie wypowiedz ( ten co mowi o bakaniu na dole)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Pumkel, to moj najwiekszy wróg! Ja Szerze na Forum PATRYJOTYCZNY KLIMAT! Pobudzam Polskie serca do romantycznych ekspresji poprzez poezję Militarną i Historyczną! Nawołuje do sciagania Hymnu naszej kochanej Polski! Albo BAN dla Pumkela albo bede tepił chama w najbardziej prymitywne sposoby !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pumukel juz ma bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A widzisz!Polska sila wygrala! Ja na forum moze nie jestem MODEM czy ADMINEM, ale mam wladze o wiele wieksza! Ja mam wpływ na naród Polski! Polska to ja a ja to Polska! Taki VOLKSDEUTCH jak Pumkel nie mogl sie rownac z Polska Sila! Pol Power! Pol Power! Sciagac Hymn!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
bahamut: co ty pieprzysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A sam juz niewiem, slabo mi, ale wróg narodu zostal unicestwiony, teraz moge spoczac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO MATEO

Następny temat

Geneza wielkich SFD

WHEY premium