SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nominowani do bana

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 333973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
za frajerstwo ch.uj w dupe !

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
****a mać,prosiłem żeby nie robić burdelu, problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Czy moze jak się bany zaraz posypią(niekoniecznie ode mnie) to znów wszyscy będziecie krzyczec ze modzi się panoszą,że niesprawiedliwe bany i że niektórym się w głowach od władzy poprzewracało...?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Trzymam się merytoryki tematu.
https://www.sfd.pl/_Najlepsze_teksty_na_SFD_!_Wpisujcie_!-t338732-s6699.html#eot
Nie ma podanych źródeł więc nie widzę podstaw do obarczania mnie. Proszę o usunięcie postów na mój temat, chyba że źródła potwierdzają je za prawdziwe. Pzdr

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
Trzymam się merytoryki tematu.
Mam Ci podawac wszystkie linki jak wysylasz kolesi do lekarza bo boli ich glowa czy zebra? wejdz sobie w swoja historie wypowiedzi zajmie Ci to 3 min i bedziesz mial przespana noc chlopie. Dla mnie to jest smieszne ze wysylasz wszyskich (moze nie wszystkich ale duza czesc) do lekarzy lub na badania krwi wiec uwazam za bezpodstawna Twoja prosbe o skasowanie w/w postow. Alleluja

Ludzie juz wklejaja linki z Twoimi wypowiedziami wiec sam nie musisz szukac...nie osmieszaj sie

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-06-24 00:33:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Proszę o wyciąganie konsekwencji tego co tu się dzieje. Nie ma tu sprawiedliwości. W takim razie gdzie mam się z tym zwrócić? Administracja?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jarzyn najlepiej się sam znominuj do bana, tak będzie najlepiej dla Ciebie, żebyś się więcej nie kompromitował na oczach wszystkich forumowiczów

Zmieniony przez - studensky w dniu 2009-06-24 00:43:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
napisales:

Nie ma podanych źródeł więc nie widzę podstaw do obarczania mnie. Proszę o usunięcie postów na mój temat, chyba że źródła potwierdzają je za prawdziwe. Pzdr

linki masz juz podane w temacie...jak to zrodlo to dla Ciebie za malo to napisz petycje do Ksiedza Prowadzacego Tadeusza Rydzyka...

chciales linki to masz linki. Nie osmieszaj sie chlopie bo mam wrazenie ze wszyscy maja Ciebie dosc. Od moderatorow po zwyklych uzytkownikow

Powinines dostac bana nie tylko za bezpodstawne ubieganie sie o bana dla innych co chwila ale, co wazniejsze i przedewszystkim, za zawracanie d*** moderatorom i zwyklym uzytkownikom



Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-06-24 01:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699689
donJAZYResko- dziecko to nie jest Twój temat,skończ
sam się prosisz o bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3690
donJAZYResko ty to naprawde po***any jak paczka gwozdzi jestes to forum chyba jest twoim życiem w choj juz ci kiedys ktos pisal (nie pamietam gdzie) zebys wyszedł z kolegami na piwko zamiast udawać eksperta swoimi jakże g****znaczącymi radami


także odejdz z honorem bo wydaje mi sie ze zostałes wybrany na najsłabsze ogniwo

Zmieniony przez - Taifun15 w dniu 2009-06-24 20:28:49

co ja bym dał za doping spam %

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO MATEO

Następny temat

Geneza wielkich SFD

WHEY premium