SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nogi, nogi, nogi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale Ty mi sie laska podobasz przynajmniej patrząc na profil ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh jaki bezpośredni czyżby to wpływ stresu pomaturalnego?

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po maturach spokojny jestem i bezpośredni , szczery itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh, spytałabym się jak Ci poszło itp, itd, ale zdaje się to nie to miejsce hmm, chociaz w sumie to był niezły fitness dla mózgu
I nie jestem, ani laską, ani misiem, ani tym bardziej słodkim pierniczkiem

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieobrażaj sie misiaczku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
smoczek i tyle :D

a nuzki tez stopniowa zaczna "malec" po zaparzestaniiiu treningow baletow i reszty organizm przestawi sie do nowych warunkow i pozbedzie sie zaduzej ilosci materialu miesistego


ale to dlugo trwa i powoli idzie


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm, w sumie to nie jestem pewna czy opcja stopniowego zamienianaia się moich , biednych, Bogu ducha winnych mięśni w nic, lub co gorsza w np. galaretowate coś, specjalnie mi odpowiada heh, chyba jednak wolę zadziałać trochę bardziej aktywnie(jak to radzi Hans), ale dzieki Termitek i tak przy okazji to wszystkiego najlepszego z okazji przed, przedwczorajszych urodzin, hehe
I jedno pytanie co do joggingu:czy zakwasy trzeba przeczekać, czy stosowac zasadę zabijania klina klinem??

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
ello! juz jestem :) no i jak wyniki? ja przez te 3 dni nie biegalam wiec dzisiaj musze zrobic podwojnie trening... jesli o rowerek idzie to on razcej uda wyszczupla a lydki dopakowuje czyli nie jest zbyt dobrym rozwiazaniem ale ja jezdze z tym ze na na lekkich przerzutkach zeby wlasnie lydki mocno nie pracowaly. tak jak juz wczesniej bylo pisane lepiej robic aeroby na dlugosc (czas) niz na intensywnosc. no wlasnie - masz bardzooo bardzo szczuple uda! i nie wydziwiaj! jak maturka? cos jeszcze mialam napisac ale zapomnialam... jak sobie przypomne to dam znac :) pozdrofka!

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
ano tak zakwasy... ja tam jak mnie cos boli to cwicze jeszcze intensywniej. w sumie to wychodzi prawie na to samo. no bo tak: jak sobie odpoczywasz to kilka dni i tak cie boli a pozniej znowu cie boli jak zaczynasz od poczatku i to jest prawie bledne kolo... a jak cwiczysz dalej to tez cie kilka dni boli z tym ze w koncu kiedys przestaje albo masz kontuzje.. ja wybieram druga opcje a kontuzje zwalczam ben gay-em naproksenem w tabletkach i spaniem z uniesionymi nogami bo mam fajne lozko prawie szpitalne :)

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
i slofko o diecie - jak najmiej wegla jak najwiecej bialka ale bez przesady. nie glodz sie!!! na kolacje serwuj sobie mineralke :) no wlasnie i po aerobach (bieganiu) nic nie jedz przynajmniej godzinke tylko pij - to wzmaga spalanie tluszczyku... podobno. jak nie mozesz wytrzymac to jedz owoce i warzywa ale to z rana a wieczorem dozwolone jest tylko bialko.oka koncze bo sie matka drze...

chatcat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pliz napiszcie

Następny temat

Jak spalac tluszcz bez utraty masy

WHEY premium