SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nogi, nogi, nogi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heja:)taak:) dzieki za troskę a jak tam Zakopane
Maturka jakoś idzie-nie jest źle (heh, nie będę zapeszać ) A co do tych zakwasów, to trochę przerażająca ta Twoja wizja...Hmm wolałabym biegać dla przyjemności i niekoniecznie skończyć w łóżku(nawet tak wspaniałym, że prawie szpitalnym) heh, a nie ma jakiś innych sposobów na zmniejszenie zakwasów, heh, no przecież ci którzy biegają nie mają ich chyba przez całe życie na okrągło???
hmmm, a może sie mylę??

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
hmm
no bo jak sie organizm przyzwyczai do wysilku no to juz go pozniej nic nie boli. smaruj sie ben gay-em i lykaj naproksen a zakwaski mina :) dobre sa tez masaze zwlaszacza jesli masuje cie mlody masazysta :P dobra ide biegac chybaaa bo juz slaonko zmalalo

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naproxen to nir dla mnie jestem po nim jak naćpana(nie wiem czemu)...hehe, a co do biegania-ja biegam ciemną nocą, żeby nie było na osiedlu ofiar gwałtownych ataków śmiechu hehe, jaka ja jestem altruistka:) tak myślę o innych A tak serio to jakos nalepiej mi się biega wieczorem

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
jak sie biega rano to sa lepsze i szybsze efekty (podobno) ale ja tez biegam wieczorkiem bo tylko wtedy mam czas... doszlam juz do 2 godzinek dziennie :)

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic na temat-tylko próbowałam dodac zdjęcie do profilu

smoczek

Zmieniony przez - smoczek w dniu 2002-05-12 18:57:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
to ty??? fajne.... wlosy :) ja juz z 5 lat zapuszczam bez zbytnich rezultatow

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to było rok temu teraz mam trochę dłuższe, hehe, no w końcu nie wolno obcinac przed maturą heh:) i nie nie jestem farbowana:) zawsze mam końcówki jasniejsze po lecie
słuchaj, czy jak teraz je stąd usunę, to w profilu zostanie???bo chiałabym tylko w profilu...

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o, juz widzę

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
niema to jak goraca wanna magnez i lulu :) 1 dzien i niema zakwasow :)
dobry masaz tez niejest zly :D calkiem calkiem mnie to wychodzi :PP


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no no smoczku - fane zdjęcie w profilu. jak masz ich więcej to podrzuć mi je na maila.

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pliz napiszcie

Następny temat

Jak spalac tluszcz bez utraty masy

WHEY premium