SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi i brzuch - co zrobić, aby był smuklejsze?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 448
Witam wszystkich. może na początku napisze że mam 170cm.waże 55kg mam 19lat chce poprawić wyglond swojego ciała. moim problemem głównie jest brzuch i zbyt masywne nogi (chce żeby były smuklejsze). nie byłam wcześniej zbyt wytrwała w ćwiczeniu więc wziełam tyssi i narazie pomaga. mam pytanie myślałam o kreatynie ale nie wiem czy to dobru pomysł (nie wiem czy kobitety to biorą), a i co najważniejsze mam tendencje do szybkiego rozwijania mięśni a nie chce wyglondać jak kulturystka tylko jak fittneska. proszę o porady:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
L. przecz. artykułów 0


zapraszam do poczytania postoow podwieszonych działu fitness
https://www.sfd.pl/temat160598/ 
https://www.sfd.pl/temat270907/

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2006-08-02 23:34:55

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
musisz zobaczyć ile masz tłuszczu na własnym ciele , i czy masz tendencje do szybkiego nabierania mięsni w co wątpie czy szybkiego nabierania tłuszczu co przewiduje aczkolwiek twoja waga nie odwzorowuje żadnego z powyższych moich przwidywań

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-08-03 11:47:40

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
nooo, musisz uwazac - kilka gram kreatyny + Twoje predyspozycje do szybkiego nabierania miesni + kilka treningow na silowni - i kulturystka gotowa

no i bardzo mi sie podoba ta moda na branie supli/lekow bez znajomosci ich dzialania - re-we-la-cja.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 448
zanim wziełam tyssi to skontaktowałam się z osobą która poradziła mi ale w krótkim stosowaniu. mój poziom bf to 16%. mam tendencje do rozwijania mięśni a zwłaszcza górnej partii (barki i plecy)co moim zdaniem u dziwczyny nie jest zbyt atrakcyjne!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestes pewna, ze to miesnie ci szybko przyrastaja? U kobiet z tym bardzo ciezko, zwlaszcza przy ujemnym bilansie kalorycznym... Wiesz, ile ja sie musze nameczyc, zeby mi przyrosly chociaz ociupinke?
Jestes pewna tego 16% bf? Jak obliczalas? Twoja waga w stosunku do wzrostu jakos tu nie pasuje-ale to oczywiscie tylko moja opinia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
masywne nózki sa fajne :) nieprzejmuj sie nymi zrób cos z brzuszkiem i bedzie okej:)
pozdro

NIE MA JUTRA....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Jestes pewna, ze to miesnie ci szybko przyrastaja? U kobiet z tym bardzo ciezko, zwlaszcza przy ujemnym bilansie kalorycznym... Wiesz, ile ja sie musze nameczyc, zeby mi przyrosly chociaz ociupinke?
To chyba zalezy, bo np. ja sie az tak nameczyc nie musze. Jak zaczynam cos cwiczyc, to dosc szybko zaczyna mi sie 'adaptowac' to tego sylwetka. No moze nie jakos kosmicznie, ale jak na kobiete to imho w miare latwo.
A jesc wcale nie jem jakos rewelacyjnie

Ale moze jej sie tak wydawac, jesli zaczyna dopiero cwiczyc, to nagle miesnie zaczynaja sie szybko rozwijac (z -1 do poziomu 0, mowiac przenosnie ), a potem dopiero ciezej je ruszyc?
Poza tym u kobiet latwiej rozwijaja sie nogi, niz gora (chyba) (w kazdym razie ja tak mam).
Wiec Karolina, nie przejmuj sie az tak bardzo barkami i plecami, bo ogromne Ci na pewno nie urosna, a na pewno nie na tym poziomie diety i treningu.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 448
przez 6lat grałam w siatkówke a póżniej 2lata w tenisa ale nie wyczynowo i od tego mam ten mój problem z plecami i barkami. pózniej odpuściłam sobie sport bo nie podobał mi się mój wyglond.
na dzien dzisiejszu moje wymiary to:
talia- 65.5cm tu nie jest źle ale dolna część brzucha troche odbiega od ideału bo mam 77cm no i udo 53cm jak dla mnie dużo za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
ja bym uda zostawił w spokoju a wziąŁ sie za brzuszek:) 53 to nie taka tragedia:)
pozdro

NIE MA JUTRA....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
j/w

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka dieta bedzie najlepsza?

Następny temat

Dieta - Czy dobra .. ?

WHEY premium