SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nocna zmiana a odżywianie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
Witam.
Mam takie pytanko: jak jeść podczas nocnej zmiany?
Dotychczas dwa ostatnie posiłki spożywam bez ww tzn. podwieczorek to kurak z warzywami a na noc twaróg półtłusty. A jak jeść w tygodniu z trzecią zmianą (czytaj nocki 23-7) czy przed posiłek przed pracą wszamać kuraka z ważywami, potem w pracy(około 3) twaróg, a po powrocie do domu (ojoło 7.30) moze być 8białek + 2żółtka + 80g płatków owsianych i łyżka oliwy? I po takim posiłku spać? Jestem na redulcki i niechce żeby mnie przypadkiem zalało jeszcze bardziej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
jak ja mialem nocki to robilem tak...
rozkladalem posiilki co 3h i np.
kladziesz sie spac gdzies kolo 8 pewne to przed snem normalnie twarog tak jak normalnie, wstajesz po tych 8h powiedzmy czyli to jajas 16 bedzie i jeszcz normalne sniadanie - platki owsiane i jajka np. pozniej o 19 kolejny posilek, nastepnie o 22 przed praca, pozniej w pracy ze 2 i znowu przed snem twarog czy cos... ZMIENIASZ POPROSTU GODZINY

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
no niby proste ale organizm ludzki jest tak zaprogramowany ze bez względu na to czy śpisz czy nie to około godziny 3 w nocy metabolizm prawie sie zatrzymuje na jakis czas. więc niewiem czy to aby dobry pomysł jeść węgle w godzinach nocnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
poszukaj gdzies juz były takie tematy na forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase

Następny temat

Tryb życia

WHEY premium