SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nitro mono gainer - jak to brac??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
elo. mam jeszcze troche nitrobolonu (ok 200 g) i 1,5 kg gainbolica, bo mi zostalo. chce dokupic monohydrat kreatyny i zaczac miesieczny cykl. i tu pytanie jak to dawkowac zeby dobrze bylo?? z gory wielkie dzieki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
heheh...czyli jedna kapsulka tcm olimpa to 1,1 g. tak wiec 5 gram to ok 5 tabsow. tak?? :)

Zmieniony przez - michalek91 w dniu 2008-04-06 12:16:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nitrobolon tylko3w dni treingowe przed treningiem okolo 10 - 15g. mono rano lub po treningu (po 4 - 5g). gainer wg brakow, ewentualnie porcja po trenigu razem z kreatyną jesli jestes ekto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
moglbys to dokladniej napisac? jak w dni T i NT, i tak w miare do zrealizowania to dawkowanie bo mam szkole itp :D. z gory thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
masz malo tego nitroII. ja bym dokupil. cykl trwajacy 4 tygodnie to za malo moim zdaniem.

DT: rano lub po treningu 5g mono, przed treningiem 10 - 15g nitroII

DNT albo jedna porcja 5g mono rano, albo dwie po 3 - 4g jedna rano a druga po kilku godzinach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
ok dzieki. a co do gainera to juz normalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
co to znaczy normlanie? bo nie rozumiem. gainer to jedzenie w proszku. ma podobną moc anaboliczna i zastosowanie jak kanapka z serkiem homogenizowanym waniliowym. bierzesz go wg brakow w diecie. jesli przypdakiem za normalne dawkowanie uwazasz 3 - 4 razy dizennie po 50 czy iles tam gram - tak jak jest na etykiecie - to jest to zle dawkowanie. osobiscie bie uzywam gainerow, ale jak uzywalem to bralem je przy posilkach slabszych kalorycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
wiem ze gainera bierze sie wg brakow. od zawsze jem "wszystko" w duzych ilosciach wiec mysle ze wiekszych brakow nie mam. dlatego gainbolic biore podobnie jak na etykiecie. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ale dawkowanie na etykiecie jest bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
no to jak mam dawkowac? nie wiem nic na temat tych brakow wiec lipa. tam widzialem, jest jakis temat o tym, ale nic mi to nie mowi

Zmieniony przez - michalek91 w dniu 2008-03-30 15:28:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Ale co ... nie rozumiesz tego czego czytasz??

W dziale odżywniane sa posty w ktorych mozesz sie dowedzieć ile kalori dziennie powinieneś spożywać, jakie ilośćiwbialka, tłuszczy czy węglowodanów.

również znajdizesz tam info na temat co jeść...


gainer to głownie węglowodany. Jak już będizesz wiedzial ile jesz ich z diety to bedziesz tez wiedzial czy masz braki, czy nie. Jezeli tak to bedziesz wiedzial ile uzupelnić gainerem.


a jak nie to pozstaje ci tylko dawkowanie na oko, czuja. Ale to juz nie bedzie to.. bo i efekty bedą na oko. Albo beda albo nie.



Moja rada: (nie lubie dawać takich)

przyjumij jakieś dawkowanie. powiedzmy 2x50 gram na dzien. (na poczatek)

i obsewoj wagę. jak nie idize do przodu zwiekszaj porcje powiedzmy o 20g.


jak nadal nie bedzie masa szła (mimo zwiekszania porcji gainera) to znak że jesz zbyt mało z ejdzenia i kase na gainera wyrzuciłeś w błoto...


Czyli lepiej jak zajmiesz sie jedzeniem w pierwszej kolejnosc...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
dobra juz dobra. zobacze co sie da zrobic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-Karnityna + Fat Burner

Następny temat

Poczatkujacy ..?

WHEY premium