SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie ma efektu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 154 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 563
Cześc cwiczę a6w już 11 dni i nie ma efektów wszystkie cwiczenia wykonuje dobrze w maksymalnym spięciu brzucha przez 3s i nic proszę pomużcie z gury dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Na poczatek to ty sam musisz sobie pomoc, biorac slownik do reki
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 174
bo to nie jest dla efektów trening tylko dla picu. nic nie daje jedynie przeciazenie kregosłupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak kolega wyżej. Program, który obciąża kręgosłup. Zrób lepiej ABS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Trzeba słownika czy nie trzeba... Jak dla mnie to nie jest forum do oceniania poprawności językowej . A6w odpuść sobie całkowicie . Jeżeli chcesz spalić tłuszcz czy zbudować mięśnie potrzebujesz dobrej diety i treningu . Nie napisałeś ile masz lat , co chcesz osiągnąć . Wiemy tylko że ćwiczysz a6w które jest najgorszym wyborem . Wypełnij jakąkolwiek ankietę działu żebyśmy wiedzieli jak CI doradzić .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 154 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 563
mam 15lat 170cm wzrostu i 64kg wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 154 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 563
a i nie stosuje diety :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta to podstawa. Od tego trzeba zacząć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Ogólnie trzeba rozwijać i ćwiczyć całe ciało . Jaki jest twój cel ?

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 154 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 563
Mój cel to ogólnie sześciopak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 154 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 563
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek na siłowni

Następny temat

Muay thai 15lat

WHEY premium