SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nautralne sposoby ochrony stawów

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Witam zastanawiam się jakie produkty spożywcze można stosować do ochrony stawów słyszałem jedynie o oleju lnianym macie jeszcze jakieś propozycje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 516
ja slyszalem kiedys o galaretkach, kisielach ale nie wiem na ile to jest prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
To prawda.
Nie wiem jak to dokładnie funkcjonuje ale gdzieś czytałem że żelatyna spożywcza wpływa na produkcje jakiejś tam mazi stawowej.
Ja mam obecnie problemy z nadgarstkami i jem glukozamine i wlasnie ta żelatyne spożywczą, używana sie ją właśnie w galaretkach ale ja biore łyżke i zapijam

Co prawda powoli ale stan nadgarstkow sie poprawia

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2313
podobno galareta z miesa i salceson tez pomagaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50683
Najlepiej zastoswac naturalne metody.
szpik z kosci wolowych, chrząstki z mostka który łączy piersi kurczaka czy żelatyna wieprzowa, zawieraja one naturalne aminokwasy siarkowe budujące(odbuduwujace) nasza tkanke łaczną. Do tego poprawna technika, odpowiednia rozrzewka. Diete bogata w tłuszcze(30%)
Glukozamina nie ma badan na temat jej skutecznego dzialania
Wit.c i wapn tez polecam

Zmieniony przez - Kwachu48 w dniu 2010-03-08 08:46:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
nautralne sposoby - witC i wapn widze ze niektorzy maja problemy z czytaniem i rozumieniem textu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50683
Nie czepiaj sie szczegółów.
Koledzy wyzej tez pisali o glukozaminie, wiec dopisałem do tego że te dwa suplemnty moga byc skuteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
Wit C i wapn mamy w wielu produktach spożywczych wiec w czym problem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
najlepszym naturalnym sposobem na ochrone stawow jest ruch, bo przeciez maz stawowa wydzielana jest podczas ruchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
co do rozgrzewki to akurat mam opanowane do perfekcji techniki ciagle się ucze.
Richard masz racje ale ta teza nijak ma się do osób które ćwiczą na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej 2g glukozaminy ed
na allegro jak dobrze poszukasz kupisz za 20 zł na 2 miesiące
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do Michala :)

Następny temat

Doping

WHEY premium