SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najszersze grzbietu przodem - proszę o ocenę

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2661


dla rozładowania atmosfery kolejna fotka :)

You're born weak - you die weak ... it's your choice in between ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 990
gratki, że sobie radzisz z chorobą :) ja mam inną, układ pokarmowy :) ale to i tak dużo łatwiej mi niż tobie, przy odpowiedniej samodyscyplinie moge mieć fajne przyrosty, mam nadzieje, że tobie się uda zdobyć jeszcze dużo masy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
"W sumie przez pierwszy rok wykonywania przysiadów obwód zwiększył się o 11 cm - wcześniej był mniejszy niż obwód ramion, które też potężne nie były" Radzix19 brawo

Zmieniony przez - erulf w dniu 2005-05-14 11:41:41

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2661
Ten pierwszy rok i dni pomiarów antropometrycznych, to były jedne z najlepszych chwil mojego życia . Dzięki Panowie za słowa uznania nie ustaję w wysiłkach, to już od dawna nieodłączna część mojego życia. Pozdrawiam i również życzę owocnych treningów...

You're born weak - you die weak ... it's your choice in between ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2661


A tu jeszcze jedna fotka, sprzed paru tygodni

You're born weak - you die weak ... it's your choice in between ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
cwicz cwicz jedz duzo beda z ciebie ludzie
tacy ludzie jak jet pilot psuja atmosfere jesli chcesz kolego to wejdz do dzialu humor i tam sie smiej z ludzi
ja tam do ciebie nic nie mam ale ani fot nie dawales ani profilu nie wypelniles a jezdzisz po ludziach ostro!!
przystopuj troche kolego

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7766
Widac, ze sie nie obijasz, ale lapka bardzo odstaje, skup sie, sproboj zmienic trening/diete, bo biceps jest malutki :)

EDIT: Przeczytalem Twoj profil. Przezwyciezyles chorobe i za to OGROMNE gratulacje, a jeden sog ktory wlasnie leci to za malo. To zupelnie inaczej stawia sprawe pozdrawiam

Zmieniony przez - Gi w dniu 2005-05-24 23:15:19

http://www.sfd.pl/temat253001/ <-- Dla nowych silaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4869
Paszczak >>> EOT znaczy End Of Transmission ( Koniec nadawania ) a nie koniec tematu, tak wiec jak ktos pisze EOT oznacza to tyle, ze nie ma juz nic do powiedzenia no ale to tylko na marginesie

żeby nie być całkiem nie w temacie to co do fotek...zle nie jest, dobrze też nie, sporo pracy przed Tobą...ps. nie kontrastuj tak fotek światłem, bo nie wiem co mam oceniać...Twoje mięśnie czy kunszt graficzny

Życie uczy pokory, ale dla niektorych będzie to długa i cięzka lekcja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
jet pilot - mógłbys sie nieco pochamowac z takimi komentarzami...najpierw luknij w jego profil, przemysl, a dopiero potem bierz sie za zuchwałą krytyke...

radzix- jest ok, ćwicz dalej aha - i siwatło (jesli juz) to nie z tylu,a z przodu

Zmieniony przez - .corleone. w dniu 2005-05-25 12:49:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jet pilot zaczynasz w****iać ludzi na tym forum,a to pierwsza oznaka żebyś zluzował poślady bo będziesz mieć lipe na forum.

Druga sprawa w każym poście ******lisz takie farmazony że słabo itp,weź ****a wklej swoje fotki to ocenimy twoje postępy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja przyszła żona...

Następny temat

Plecki

WHEY premium