SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najmocniejsze przedtreningowki i boostery NO

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
dokładnie jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 825
aha to chodzi o gliceryne myslałem ze jest cos takiego jak gileryna, to w aptece mozna kupic czy gdzie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 825
i czy mesomorph jest tylko z 1.3 czy są też wersie bez???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
gileryna, google nawet nie wie co to jest, można poszukać monostyrenianu gliceryny, on nie przeczyszcza lub produkt megabol https://sklep.sfd.pl/Megabol_Nitrogliceryna-opis956.html

meso stary jest z 1.3 to te droższe, nowe są już bez tej sybstancji.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 825
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 825
a ten ma 1.3 bo jestem w uk i bede z usa zamawiał pisze że nowa formuła a w składzie jest chyba 1.3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
chodziło mi o gliceryne

nie wklejaj linków z innych str jak sklep sfd

poczytaj o 1.3 bo to taka sobie zabawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak nowa formuła to nie ma

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 825
sorry nie wiedziałem że nie można, trochę czytałem na temat 1.3 wiem że w europie jest wycofane itd. widzę że są dwie wersie mesomorph według mnie obydwie zawierają 1.3, na jednej pisze ``with creatine malate`` a na drugiej `` with thiamizine`` i teraz pytanie która jest lepsza???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
ja bym nie bral mesomorpha bez 1.3 i tamtych składników.. bez tego czyni to go normalna przedtreningówka a nie 'legendą' to tak jak ze starym(spalaczem) venomem, kosa okrutna, a kolejne nowe wersje to co raz gorsze, to smao z jack3d'em było itp.

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FITNESS AUTHORITY XTREME DETONATOR 500G

Następny temat

Spalacz + kreatyna dla dziewczyny

WHEY premium