SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nadęty brzuch

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
moj problem polaga na tym ze juz po sniadaniu dolna partia mojego brzucha(ponizej pępka) rosnie i mam uczucie jakby zolądek chcial z niego wyjsc. Uczucie napierania na sciane brzucha. Jesli nie wciagne go to po prostu tak jakby wypychal do przodu. Zaznacze ze nie mam lordozy. Ostatnio ostro masowalem i jadlem duze ilosci posilków wysoko weglowodanowych. Nadale chcialbym masowac ale z taka tendencja po prostu mnie to meczy. Chcialbym miec plaski brzuch jak po przebudzeniu i pozbyc sie tego uczucia rozrywania w brzuchu. Czy to zoladek czy moze jelita? Kał jest ostatnio bardziej wodny i pojawiaja sie wzdęcia. Jak sie tego pozbyc? Utrudnia mi to utrzymanie fajnej sylwetki. Jesli chodzi o silownie to brzuch cwicze raz w tyg jak kazda inna partię, z tym ze przyznam ze brzuch zawsze olewalem, 3 srednio wykonywane cwiczenia na sesji i tyle.. nawet zakwasow nigdy nie mialem. Jakies rady?
thx z gory
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4496
Mam podobny problem, u mnie wystarczy kilka szklanek herbaty i brzuch pęka. Jestem ciekaw odpowiedzi więc podłączę się do pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w jakiej postaci spożywasz węgle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Pierwsze słyszę ja tez miewam wzdęcia ale nie pęka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
Moim problemem mogła byc laktoza, a raczej jej nietolerancja. Odstawilem mleko i problem znikł. Prosze o niezamykanie tematu gdyz jestem ciekaw jakie moga byc inne powody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Miałem podobny problem do tego jeszcze dochodziło bulgotanie w żołądku. Zacząłem po prostu wolniej jeść, dokładnie przeżuwałem każdy kęs i problem ustal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ma taki sam problem ale to chyba od białka i do tego jeszcze bąki straszne dochodza masakra rano jak wstaje to oddychac czym nie ma
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

INTERFERON A SPORT

Następny temat

Nadwyręzony miesień?

WHEY premium