SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadęty brzuch

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6534
Rano, zaraz po przebudzeniu brzuch jest ok, ale juz jak coś zjem, napije sie robi się taki baniak... jak temu zaradzić?

Czytałem że może być to od węglowodanów, ale miałem diete redukcyjną z małą ich ilością i było to samo.
Czy wzmocnienie mięsni brzucha może pomóc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
Hm. Proponuję zmniejszyć ilość wiader jedzenia...

Wybaczcie za błędy, staram się nad nimi pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6534
Proponuje strzelić baranka o ściane
Pomoże ktoś ogarnięty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3764
a moglbys napisac co jesz? bo moze masz jakies ''gazotworcze'' jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6534
Jajka, chleb razowy, ryż, płatki owsiane, jakieś ryby, mieso gotowane, ziemniaki gotowane, dużo warzyw, twaróg, odżywka białkowa i węglowodanowa. Poza ten repertuar wychodze rzadko, piję przeważnie wodę, raz w tyg jakąś pepsi to ona by mnie raczej tak nie spompowała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1038
U mnie częstą przyczyną wzdęć było to,co spożywam na śniadanie,a dokładnie płatki owsiane.
W szkole chodziłem napompowany jak bańka,nie mogłem usiedzieć, gdyż ciśnienie było tragiczne :D
Wyeliminowałem z diety płatki owsiane i jest wszystko w porządku.Również za duża ilość warzyw,które jadłem przed treningiem powodowała 'baniaka' xD
Spróbuj zacząć dzień bez płatków owsianych i ogranicz warzywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6534
Dzień zaczynam od jajecznicy z 4 jajek z chlebem ;] I tez też jest balon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2741
Węglowodany z białkiem. Może dlatego, przynajmniej u mnie źle się tak trawi. Białka zawsze łącze z tłuszczami, a węgle osobno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Michal, też tak mam. Z rana jest ok (ale to zależy od ilości spożywanych pokarmów w dniu poprzednim), a później w ciągu dnia, czegokolwiek bym nie zjadł, obwód brzucha rośnie i nie wiąże to się z żadnymi wzdęciami. W dodatku mam mam nadmierną lordozę i musiałem zejść do obecnego poziomu bf, żeby jakoś to wyglądało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oddawanie moczu

Następny temat

Więzadła wynik MR

WHEY premium