SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch mnie boli !!! pomocy :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
Witam zarabiscie mnie boli brzuch ostatanio jadlem... zsiadle mleko z kubka platikowego kupiionego w sklepie z ziemniakami gotowanymi... chleb maslo ser kielbasa swojska piwo tyle jadlem od poludnia ;] moi znajomi jedli to samo moze nie w takeij samej kolejnosci ale przynajmniej wszystko co ja jadlem oni tez mieli w ustach brzuch mnie boli w centrum... oproznilem sie w najleprzym tego slowa znaczeniu ... nie wymiotowalem... polknolem 3 tabletki WEGIEL i pije goraca herbatke NIE PRZECHODZI CO ROBIC !!!! :(:(:(:(:(:( niemile uczucie :(((
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
i jest mi zimno a w domu jest cieplo nikt nie nazeka....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
Idz do lekarza. Bole brzucha to wbrew pozorom moga byc powazne rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 477 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2989
masz zatrucie, poprostu cos Ci zaszkodzilo z tego jedzonka, przejdzie za2 dni max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
wtedy w nocy wymiotowalem i mialem goraczke 38,8 i schizy... rano nie mialem sily nigdzie sie wybierac przespalem nieprzespana noc :/ pod wieczor juz bylo zapozno na lekarza udalem do do apteki dostalem 3 leki na goraczke przeziebienie , na biegunke i bule brzucha, na mdlosci i wymioty ... po spozycziu 1 i 2 dawki rano czulem sie lepiej nie mialem wymiotow i goraczki i bol brzucha ustal... ale zostalo uczucie ciezkosci na zoladku... i ciagle bulgotanie... przed chwila wyladowalem w ubikacji i zwrocilem wszystko co zjadlem z calego dnia mozna powiedziec ... ze "nei trzymalo sie kupy" powtazam kuracje tabletkami od biegunki... 3 x 2 tabletki ;] jak do jutra nie przejdzie to ide do lekarza... biore pod uwage dosc modna w dzisiejszych czasach grype zaladkowa :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
jaka diete proponojecie na najblizsze 2 dni ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lysienie i propercia a sport i zdrowie

Następny temat

Laserowe usuwanie tradziku?

WHEY premium