SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na posladki uda i brzuszek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam.
co bys poradzil Quart dla osoby zaczynajacj dopiero cwiczenia.jakis zestaw.
duzy brzuszek,niestety,posladki ktore powiekszyly sie ,z przykroscia stwierdzam,ze opadly znacznie ,generalnie wszystko na plusie o jakies 5 kg.
czuc;)miesnie brzucha przy napieciu,lecz tluszczyk tez jest baaaarrrrdzo duzy.nogi rowniez powinny wyszczuplec ,by to wszystko razem nabralo jedrnosci i elastycznosci.prosze Cie o rade.pozdrawiam i milego wieczorku.
klaaa

klaaa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109475  cyklicznosc

odchudzanie : https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=92199

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
how do u like my batman ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
hehe jaki zaszczyt :)

Polecam
TRENING CYKLICZNY DLA PAŃ:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109475

a jezeli chcesz spalic zbedny tłuszczyk to oczywiscie aeroby(rowerek, steper) najlepiej na czczo zacznij od 20min i stopniowo zwiekszaj co 5
zreszta wszystko tam masz:)

i rowniez zycze miłego wieczorku :)



Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-11-04 21:10:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No widzisz Quarcie, Twoj trud wlozony w pomoc "zielonym" zostal zauwazony

A w temacie, to oczywiscie Quart dobrze radzi, aeroby na czczo to jest to Poza tym skorzystaj z zaproszenia do treningu cyklicznego. Ja tez go zaczelam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
I nie zapomnij o diecie.

BTW: Nudny z tym jestem, wiem ale to podstawa.

______
Kawosz
____________________________
Doradca w Odżywianiu

IsitandtalktoGodandhejustlaughsatmyplansmyheadspeaksalanguageIdon'tunderstand

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ty nudziarzu

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
how do u like my batman ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 504 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2426
mam pytanko czy naprawde duża jest róznica jak się robi na czczo aeroby niż jak no jakiś czas po posiłku?????

bo teraz nie mam kiedy robic na czczo bo z rana mam zajęcia.
prawie całe wakacje ćwiczyłam na czczo,ale no teraz nie mogę.echhhh

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
tak m.in dlTEOG ZE po posilku musisz sie wiecej nameczyc aby spalic tłuszcz. gdyz na CZCZO (albo po trennigu) jest niski poziom glikogenu
(?)

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
how do u like my batman ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Mowi sie to/tamto ale jakby sie nad tym zastanowic to aeroby mozna robic kiedy sie tylko chce przy zachowaniu ujemnego czegos tam kalorii (wiecej sie spala niz spozywa)
faktem jest ze aeroby sa najefektywniejsze na czczo (!)

Th℮ םΝly tHinG I u₪d℮яStaהd iѕ wH٨t أ ₣e℮Γ

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Większa efektywność aerobów na czczo polega na tym że w takiej sytuacji następuje szybsze wykorzystanie wolnych kwasów tłuszczowych jako źródła energii. Mówiąc lapidarnie - spalamy wtedy tłuszcz. Wykonując aeroby po posiłku spalamy głownie cukry proste. Przy ujemnym bilansie kalorycznym powstaje pytanie - skoro zamiast tłuszczu w czasie aerobów spalaliśmy cukry proste, to co spalać będziemy przez resztę dnia? Ano niekoniecznie wcale tłuszcz, a przynajmniej nie w takim zakresie jak w trakcie aerobów.

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***
"Mąż który idzie na kompromis - idzie do knajpy albo do kochanki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 504 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2426
oki.dzięki .ogólnie wiem na czy polega proces spalania tłuszczyku na czczo i po posiłku.tylko czy w praktyce to straszna jest jakaś różnica???no czy efekty wg Was są naprawdę rózne????

dzieki za odpowiedzi.pozdrawiam

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak biegać??!!

Następny temat

gazowana czy nie ?

WHEY premium