Bruna Rangel Lima jest modelką fitness z Brazylii. Co ciekawe, nigdy nie planowała nią zostać. Trening z ciężarami był początkowo hobby Bruny. Jednak później, gdy podjęła pracę na recepcji w lokalnej siłowni, zaczęła otrzymywać pozytywne komentarze na temat jej fantastycznej sylwetki. Ludzie zaczęli namawiać ją, by spróbowała swoich sił jako modelka fitness. Lima posłuchała rady znajomych i postanowiła zaistnieć w tej branży. Okazało się, że całkiem dobrze postąpiła, bo dziś ma ponad 4 miliony fanów na całym świecie!

Bruna Lima mówi, że poświęca każdej grupie mięśni tyle samo czasu, chociaż zaznacza, że jedna z nich wyróżnia się ponad resztą. Jest to dolna część ciała. Niesamowite pośladki Bruny są efektem kilku lat ciężkiej pracy na siłowni. Mówi, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest konsekwencja. Dzień po dniu, małymi kroczkami szła do przodu. Te małe zwycięstwa stopniowo składały się na sukces, który w końcu osiągnęła - zarówno pod względem sylwetki, jak i kariery. Jej ulubione ćwiczenia na pośladki to:

  • Hip Thrusts
  • Glute Kickbacks
  • Smith Machine Squats
  • Hyperextensions
  • Hack Squats
  • Jump Squats
  • Lunges

 

Dieta Bruny opiera się na 4-6 mniejszych posiłkach dziennie, co świetnie wpływa na jej metabolizm. Według niej, gdyby jadła rzadziej i większe posiłki, nie czułaby się tak dobrze. Stara się, aby jej menu było zbilansowane i dostarczało wszystkich niezbędnych składników. Chociaż Bruna zawsze uwielbiała być w formie, to dopiero za namową innych, odważyła się zostać modelką fitness. Dzięki swoim wysiłkom na siłowni wyrzeźbiła wspaniałą sylwetkę, dzięki której zrobiła niesamowitą karierę. Jak oceniacie formę Bruny i jej brazylijskie pośladki?

 

 

 

Komentarze (5)
Bull

Mnie się podoba! W sumie to taki internetowy test, poziomu hormonów.

3
ojan

Z tego wpisu widzę, że poziom hormonów masz odpowiednio wysoki :)

3
Bull

No właśnie nie do końca to wiem. O ile całkowitego teścia miałem rok temu wynik 852 to zapomniałem zbadać wolny t. Drugi raz nie chciało mi się iść.

0
avo 21

Bardzo lubię fitplotę.

0
ojan

Ja też :)

1