SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

muscle test - opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie dodaj ankiete, tylko wypełnij ankiete asie

https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html

brałeś juz jakieś kreatyny? skup sie raczej na tego typu supach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 362
brałem mocne staki kreatynowe, między innymi 2 pudełka Animal Pump

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 362
brałem mocne staki kreatynowe, między innymi 2 pudełka Animal Pump

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
poczytaj o tym co Aras mówił, a jak chcesz porady to wypełnij ankiete z linku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
bart a stejki jadles ze taki mondry jestes?

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2012-10-23 15:15:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 362
blinG jadłem Ciebie na śniadanie że aż tak zmądrzałem. Widzę że Ciężko się na tym forum czegokolwiek dowiedzieć bo każdy się spinać zaczyna jak normalnie się czegoś zapytam, rozumiem że nie uzupełniłem ankiety ale trochę luzu panowie nie moja wina że spiął was Wtorek.

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nikt sie nie będzie spinał, ale nikt Ci nie będzie wyjaśniał kwestii o których są setki tematów tylko dlatego że jesteś zbyt leniwy by poszukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Ale o co Ci chodzi. Dostałeś tyle rad ile mogłeś bez ankiety. Masz 2 opcje, albo sam poszukasz to o czym pisał aras, albo jesli chesz porady to wiez co robic.

Ankieta jest w dziale doping i są ku temu bardzo ważne powody. Chcesz porad z zakresu treningu, diety, suplementacji - napewno dostaniesz; chcesz porad na temat dopingu - wypełnij ankiete. Proste. To wszystko dla Twpjego dobra, żeby można było odpowiednio pomóc. (Inaczej w koncu doradzisz no osobie 120 kg z rekordami powyzaje 200kg i która ciągnie cykl od 3 lat bez przerwy, a inaczej 18 latkowi, który waży 70kg i ma kolosalne braki w podstawowej wiedzy /co wyjdzie w nakiecie/)

a ankieta w tym przypadku potrzebna jest min po to aby upewnić się, że należy odradzić Ci ten cykl

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-10-23 15:39:03
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202737
krótka piłka...Muscle Test jest do dupy chociażby z tego względu, że nie wiadomo ile mg jest danej substancji
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop + Winko, zerwany/naderwany miesien klatki, co dalej?

Następny temat

Poszukuję pewnego tematu / tationil.

WHEY premium