SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mono*tauryna*carbo*zma??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
siema, to bedzie mój pierwszy cykl na kretce, bedzie sie składał:
*tauryna
*carbo ok.1,5kg
*kreatyna mono 500gr.
*jakies witaminy

mam pytanie dotyczace ZMA nie wiem czy tesh dac czy nie, a problem tkwi w tym ze ZMA w skladzie posiada cynk, a z tego co wiem to cynk powoduje ze że nasz organizm przyjmuje o wiele mniej wody<-czy to prawda?

pozdr. i czekam na odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
ZMA efekty moze tylko zwiekszyć. Zn i Mg sa bardzo waznymi pierwiastkami, niedobory nie sa w sumie zabojcze, ale minimnalizuja efekty.
IMHO ZMA bardzo wskazane

tauryny 4-6g dziennie. Jesli mega capsy to polecam
1 rano
2 przed treningiem
1 po treningu.
kreatyne polecam bez ladowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6101
spokojnie mozesz brac zma, nawet jest polecane.
zma apteczne polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
masz dokaldnie co ja,tylko zamiast zma proponuje omega3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
dobra , jak polecasz mi omega3 zamiast zma, to biore omege

-->dzieki<--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Zamiast zma omege poleca(nieporozumienie).Bier zma apteczne na noc o omege tez możesz dorzucic do diety.Nigdy nie za wiele zdrowych tłuszczyków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
zalezy od organizmu..albo jak mozesz to kup sobie:zma i omega3 i cykl jest wyapsny (omega 3 kosztuje jakos kolo 18zł)...a szcze toto i to sie przyda...powodzenia w cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
to jak bede stosowal zma w cyklu kreatynowym to nie zmniejszy mi to efektów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 438
wiesz, ja powiedziałbym tak; że jeśli będziesz miał niedobory magnezu to może cykl z kretki sie niezbyt udać wiec warto by było ten minerał uzupełniać, a co do cynku to jest również b. pomocny i jako ogólny kartalizator enzymów co napewno przekłada się na sprawniejszą pracę całego organizmu/podobnie jest i z magnezem/ ale także np. i współdziałanie w pewnym sensie i kreatyny i magnezu w magazynowaniu i dystrybucji energii a jak wiadomo bez niej niemożliwa jest zarówno praca mięśni/szczególnie ta cieżka/ jak i ich wzrost/anabolizm/.

banów już nie dają więc czyżby moderatorzy wymarli,
Bul gdzie się podziałeś... czyżby cię zabił nie daj Boże
ten zestaw twój masowy...?
hehe ale mi się fajnie poskładało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Daro- opakowanie O-3 za 18 zlotych starcza zaledwie na kilka dni..
Polecanie O-3 zamiast ZMA to jakieś nieporozumienie..
Najlepiej wybrać oczywiście oba produkty ale stricte przy cyklu ZMA okaże się bardziej pomocne..
O-3 to przedewszystkim zdrowie..
Co do efektów o jakich wspominałeś to się nie martw.. Pozatym retencja wody to tylko jakby efekt uboczny który nie ma wpływu na końcowe wyniki..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
moja suplementacja o-3 to 20zł a starcza na prawie cały miesiąć, do tego zma apteczne, w sumie nie dużo cię to wyniesie a powinno wspomóc. Omega3 pytaj o GALOMEGA - 300 KAPSUŁEK 19.99.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
dokaldnie jak FATBOY...po 2 zalezy...na mnie lepiej dziala omega3 niz zma...zalezy od ogranizmu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro a antybiotyk

Następny temat

Jak to sie spozywa

WHEY premium