SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje ckd + pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
też na CKD głodny nie byłem, ale nie miałem uczucia sytości i najedzenia a to taki prymitywny jeszcze odruch najeść się do syta

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
heh, ja mam nawet uczucie sytości ;) tylko pierwszy dzień cyklu jest ciężki.

zacząłem ładowanie, gdyż nabrałem ochoty na tosta, który leżał na stole :D teraz trzeba ułożyć jakiś sensowny zestaw posiłków :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
czy na ckd powinno sie unikać truskawek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
rozumiem, że poprzednie pytanie było bezsensowne :)

jednak pojawiło się następne. chodzi o wyrwaną wypowiedź quazara by nie pić wody... no właśnie - jak to jest z tą wodą?

https://www.sfd.pl/Dobra_trza_z_tym_skończyć_wreszcie_:-_-t297794-s7.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
z tego co wnioskuję qazarowi chodziło o wódkę.
a truskawki mają jednak trochę ww, choć to owoce, które na redukcji się wybacza, ale na ckd bym ograniczył.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
w związku z tym, że ostatnie ładowanie moim zdaniem mi nie wyszło, moje kolejne pytanie dotyczy właśnie niego.

otóż quaz zaleca ładowania do zalania wodą. natomiast lektura wielu innych artykułów przedstawiła mi inne podejście, według którego po ładowaniu powinniśmy być "suchutcy". tak więc: od czego zależy to, ile wody w nas wchodzi?
ostatni carb-up polegał na jedzeniu głównie ciemnego ryżu z piersiami w kurczaka, ciemnego pieczywa, pozwoliłem sobie na trochę pizzy. co zrobiłem źle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
za dużo węgli widocznie.
Ile płynów spożywasz?


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
hm, jakoś 3-4 litry (wody, piję tylko wodę) dziennie. woda się w ogóle mnie nie trzyma, albo przelatuje albo jest od razu wypacana

a jeśli węgli ma być 1000g w ciągu 36h ładowania to raczej nie było szansy bym tę wartość przekroczył ;)

i jeszcze jedno. podczas ładować odstawić fatburnera?

Zmieniony przez - kowal2x w dniu 2008-06-26 22:51:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
podczas ładowań pij znacznie więcej to raz.
dwa możesz dodać przed każdym posiłkiem łyżkę octu jabłkowego z sokiem cytryny, zmieszanego z wodą.
trzy - ja robię tak:
krótkie, intensywne ładowanie, powiedzmy od 8 do 16, w tym czasie wrzucam 6-8g ww/kg masy ciała, posiłki co 2 h, pierwsze dwa - płatki owsiane zalane glukozą, potem same płatki(+ białko oczywiście).
Sylwetka w lustrze wyraźniejsza, sucha, nabita.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
czy takie intensywne ładowanie ma rację bytu np od 12? czy jako ostatni posiłek będę mógł wszamać węgle?

możesz rozwinąć sformułowanie "zalane glukozą"? czym w tym wypadku jest glukoza?^^

btw wypić więcej niż 4 litry... będzie ostro :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magnez jaki najlepszy? Sogi za pomoc

Następny temat

Dietka do oceny

WHEY premium