SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje 2 krotkie pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66
Witam 1 pytanie to chodzi o to
mam 17 lat , waze 64 kg 184 cm cwicze 4 miechy kupilem odzywki mass xxl , kreatyne , nitrobolon , i l-glutamine wiem jak to wszystko dokladnie jesc do tego mam diete ale nie przykladam narazie do niej wielkiej wagi. Ok wiec pytanie pale papierosy dosc sporo czy przeszkadza to w odzywkach i przyroscie masy miesniowej ?? a 2 pytanie to czy jak odloze papiersoy przybiore na masie za odpowiedzi dam soga oczywiscie pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10185
Jaki ty w tym widzisz cel z jednej strony ćwiczysz a z drugiej sie trujesz

Juz byl taki temat
https://www.sfd.pl/PAPIEROSY_A_SUPLEMENTACJA-t67361.html

Zmieniony przez - NameNotDis w dniu 2007-05-24 21:51:48

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1406
Treningi i fajki.......jedno pomaga zas drugie niszczy.
Jako tako to nie ma wplywu na mase ale odłóż fajki chocby ze wzgledu na wlasne zdrowie :)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66
no niby nie ma , ale dlaczego jak rzucamy palenie to od razu tyjemy ?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 703 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14067
Jak rzucamy palenie to wiecej jemy bo nie wiemy co ze soba zrobic. Wiekszosc ludzi reaguje na to skokiem wagi i tyle. Ja rzucalem palenie kilka razy i nie przytylem ani grama ale jestem typowym okazem ektomorfika i w moim przypadku nie wystarczy tylko wiecej jesc :)
Pomogla mi zbilansowana dieta, trening i spokojny tryb zycia :)

Warszawa - Czerniaków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 617
Oczywiście palenie ma wpływ. Chociażby na wydolność organizmu, która przy paleniu drastycznie spada. Przez to nie wyciągnięsz z treningu tyle, ile powinieneś. A intensywny trening to podstawa sukcesu w tym sporcie (chociaż nie jedyna).
Ale co ja pisze. Przecież to oczywiste!
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 845
ze strony producenta Nitrobolonu:
" Składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i "napompowania" mięśni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśni. "

http://zdrowie.onet.pl/7917,2367,1204164,2,narzady_wewnetrzne_a_palenie_papierosow,serwis.html
fragment:
Palenie tytoniu znacznie przyspiesza odkładanie się blaszek miażdżycowych w naczyniach krwionośnych, zwiększając przez to liczbę zawałów serca i udarów mózgu. U palaczy dochodzi do uszkodzenia śródbłonka naczyń krwionośnych, wzrostu stężenia fibrynogenu oraz poziomu cholesterolu całkowitego we krwi (wzrasta poziom LDL a spada HDL), zwiększa się opór w naczyniach krwionośnych oraz częściej dochodzi do zaburzeń rytmu serca. Upośledzeniu ulega transport tlenu przez krew do wielu ważnych narządów. Jak wykazały badania naukowe wypalenie zaledwie 2 papierosów powoduje 100-krotne zwiększenie przylegania płytek krwi, co zwiększa skłonność do powstawania zakrzepów.
----------------------------------------
wydaje mi sie, ze palenie papierosow obnizy jednak wydajnosc przy nitrobolonie, wrecz daje przeciwne efekty. Nie jestem expertem, wiec posluzylem sie artykulami.
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla 14 latka

Następny temat

Dieta na mase do oceny i poprawy..

WHEY premium