SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje ckd + pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
może być i od 12 jak tak wstajesz, podałem tylko przykładowy przedział.

glukoza ze sklepu spożywczego - 100g ok 3 zł bodajże.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
kolejne dni mijają, masy ubywa, tłuszcz spada, niektóre obwody rosną... jednak dziwi mnie pewien fakt. otóż czasami (zazwyczaj czwartek i piątek) mam widoczny zarys pierwszej cegły na brzuchu, w pozostałe natomiast dzieją się różne rzeczy, czasami wydaje mi się, że ilość tłuszczu rośnie. czy to jest normalne?

Koniu: mógłbyś podać mi na pw Twój numer gg lub odezwać się na mój? mam parę pytań, na które odpowiedź łatwiej mi będzie uzyskać poprzez komunikator ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
Psychika,
każdy tam ma, że czasem wydaje się sobie za***isty, następnego dnia myśli, że jest fatalnie.

Nie, gg mam tylko dla znajomych.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
a co trzeba by zrobić, by otłuszczyć się na ckd? :d (wiem, głupie pytanie, ale chciałbym upewnić się, że tego nie robię :P )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
mieć wysoką nadwyżkę kcal.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
hm. przy jednodniowym ładowaniu - takim jakie poleciłeś: płatki+glukoza - mam zwiększyć o jeden dzień ilość dni aerobowych między treningami siłowymi? (pierwszymi dwoma-pon,wt a trzecim-pt)

edit:
czy w czasie ładowania powinien mieć miejsce skok wagi 3-4kg? boję się, że tak zostanie... ;)

Zmieniony przez - kowal2x w dniu 2008-07-05 01:27:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
nie koniecznie, jeżeli chcesz możesz zrobić. Ładowanie w sobotę, aero w niedzielę.

tak,
widzę, że nie rozumiesz do końca istoty ładowania.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-07-05 10:39:54

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
rozumiem, nie rozumiem... podświadomie występuje strach, że coś pójdzie nie tak i całe ładowanie pójdzie w fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
mam pytanie prosze aby ktos odp.po ktorych platkach czy owsianych czy kukurydzianych sie nie tyje ?i czy tak wogole jest??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
dziwne pytanie... tyje się od wszystkiego, jeśli dostarczy się tego odpowiednio duże ilości. no może za wyjątkiem wody, choć i ona rozpycha żołądek i może powstać wrażenie tycia.
jeśli pytałeś w kontekście ładowań - raczej nie ma różnicy jakich płatków użyjesz, przecież mimo wszystko posypujesz je glukozą by zwiększyć ilość spożytych węglowodanów...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magnez jaki najlepszy? Sogi za pomoc

Następny temat

Dietka do oceny

WHEY premium