SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja suplementacja do oceny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 265
Jestem średnio-zaawansowany jeśli chodzi o te sprawy. Cwicze gdy pozwala na to czas, zwykle latem duzo czasu spedzam na rowerku, ale obecnie moim planem jest zdobycie troche muskułów, jade już jakiś czas na trecowskim mass xxl zjadlem juz dwa opakowania 4,8 kg, ale mam szybka przemiane materii wiec przybralem wagi 6 kg. Niestety nie jest to czysta mięsniowka. Dlatego moim nastepnym celem jest modernizacja treningu o aeroby i uzyskanie troche wiecej sily aby moc podnosic wiecej i wiecej przybrac. planuje cykl kreatyna (kre alkalyn)-tyle sie naczytalem zlego o zwyklej kreatynie, poza tym zakupie bialko na noc chyba koncentrat bo izolat za szybko sie wchlania wiec na noc to raczej koncentrat lepszy chyba ( musze stosowac to bialko, pomimo stosowania diety mam braki), no i gainer po treningu i pomiedzy posilkami chyba nadal mass xxl chyba najlepszy, (nie ma innych niepozadanych dodatkow typu hmb i dodatkowej kreatyny).Zastanawiam sie nad L-karnityna w celu zwiekszenia energii z tluszczow i wspomagania cyklu kreatynowego jak czytalem w innym artykule.tylko ze tam pisalo o ALC a nie wiem czy L-karnityna nie bedzie sie gryzc z kreatyna :) prosze o ocene i podpowiedz. moim celem nie jest spuchniecie chce nabrac czystego miesnia i sily, moge rosnac wolno ale bez tluszczu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odrzywka

Następny temat

Co do XPenergized

WHEY premium